Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentése ennek az...

Van valami jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés
Anyám, én, meg a nővérem épp arra felé sétáltunk, amerre nem kellett volna. Ez egy fura hely volt, és volt ott egy démon aki követelte egy boszorkánytól hogy szörnyű büntetésben részesüljünk. De a boszorkány próbált védeni minket, mert tudta, hogy valójában semmi nagy dolgot sem tettünk. Én meg még mondogattam is, úgy magamban.., hogy de hát nem is tettünk semmit, vagy valami ilyesmit. Reggel még jobban emlékeztem erre. Szóval ez egy fura terület volt, volt még egy mező ott, és aki lezuhant arra a mezőre ejtőernyővel, azonnal széttépték az őrjöngő majmok. Tele volt mindenféle, és különböző méretű majmokkal. Ez a mező is a gonosz démonhoz tartozott. Ja és volt még valami nagyon furcsa anyag, ami mindent beborított. Mint valami fertőzés, sűrű volt sötét, és el akart minket érni. A végén elért minket, de valahogy kiváltottuk magunkat már én irányítottam szerintem, így akartam hogy végződjön..jól. Nagyon élethű volt.
2018. dec. 18. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert?
2018. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nyugtatót depire, de aznap kimaradt mert elfogyott. Meg még hangulatjavítót és egy piros bogyót ami gyenge altató. Ha kimarad a nyugtató, akkor szoktak lenni, nagyon érdekes álmaim, mint ez.
2018. dec. 19. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi a jelentése! Gyógyszer szedés/ nem szedés rendkívül érdekes álmokat tud előidézni!
2018. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van, most mit vagy úgy oda? Nem bántottalak!
2018. dec. 20. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Téged se bántott senki 😂😂 Szimplán hülyeségnek tartom azt, hogy álmokba jelentéseket magyarázunk, amikor csupán az agyunkban tárolt információk random kivetülése az egész. Én is imádok egyébként ilyeneket álmodni, kva jó szórakozás, olyan, mint egy trip. Nekem is számtalan olyan álmom volt különféle gyögyszerektől, hogy szabályosan csapdába ejtett a saját elmém. Önismerethez, saját elménk megismeréséhez kiváló élményeket nyújtanak ezek az álmok. Pl. ebből rá lehet jönni, hogy kifejezetten vizuális elméd van, illetve a te agyad is képes tereket, helyszíneket generálni. Semmi bántó szándékom nem volt a kommentemmel, csak lusta voltam, ilyen hosszan ezt leírni. De most megtettem. További szép napot!
2018. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. dec. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!