Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha egy álmom és benne az...

Ha egy álmom és benne az utalások sokszor ismétlödnek az mit jelent?

Figyelt kérdés
Már egy ideje olyanokat álmodok hogy a nagymamám már nem él (de valójában teljesen egészséges és él) és a tesómmal meg a szüleimmel bontjuk le a házát (ami valamièrt egy erdö közepén van szétrohadva) és miközben megyek meglátok egy oszlopot ami kb egy fejjel magasabb mint én és meglátom a romok helyén az ép házat mint árnyat. És mellette szaladgál egy kisfiú. Egy kis idö után rájövök hogy az én vagyok ès azon nyomban megjelenik egy fekete csík az oszlopon mintha meg lenne ott mérve a magasságom de persze a mellkasom tájékán van és felé van îrva: "2014.4.17.". Aztán rájöttem hogy ezt az árny egy règebbi álmomból van. Aztán hirtelen mintha szomorúság fogta volna el a szívemet. De nem tudom hogy miért. Annak a dátumnak lehet bármi jelentössége?

2018. dec. 21. 10:41
 1/1 anonim válasza:
2014.4.17 ekkor történt délkoreában egy katasztrófaa, ha azt álmodod hogy a nagymamád meghal miközben egészséges a valóéletben lehet hirtelen fog meghalni, a szaladgáló kisfiu aki te vagy kisebb korodból lehet azért van ott mert hiányzik a gyerekorod,
2018. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!