Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kopogtatnak álmomban?

Kopogtatnak álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többször álmodtam, hogy kopogtak vagy csengettek álmomban.

Semmi másra nem emlékszem, csak hogy hirtelen csend lesz és egy viszonylag hangos kopogásra riadok fel. Volt már, hogy az ablakon kopogtak, az ajtón vagy csengettek (nem mindig a mi csengőhangunk). Biztos nem szórakozik valaki.

Mi lehet?



2018. dec. 22. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedd be aztán írd meg mit lett!
2018. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hideg lett, mert kint mínuszok vannak.

Komoly válaszok érdekelnének elsősorban. Köszönöm.

2018. dec. 22. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan oldal, hogy transzindex. Ott elég sok csengetéses álomfejtést olvashatsz. Én mindig arra riadok, hogy valami elborult hangos puffanással.
2018. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor az játszódik le az agyadban,hogy el ne felejts valamit.Ez egy figyelmeztetés.
2018. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az utolsóra tippelek. Ha valami bosszantó, hirtelen zajra kelek (amit egyértelműen álmodtam), akkor bizonyára nagyon várom már vagy épp nagyon tartok attól a bizonyos hanghatástól.
2018. dec. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!