Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a folyton...

Mit jelenthet ez a folyton visszatérő, borzalmos álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy ideje visszatérő rémálmom hogy fájdalmas módon kitörik/kiesik a fogam, vagy valamilyen sérülés éri a fogsoromat. Hülyén hangzik, de részletesem leírom: Kb pár hónapja kezdődött, hogy azzal kezdtem el álmodni, hogy nem bírom szétnyitni az állkapcsomat, mert össze vannak akadva a fogaim. Álmomban mindig próbálom szétnyitni, de nem sikerül és fájdalmat érzek (csak álmomban) ahogy próbálokozom, ilyenkor általában felébredek. Egy ideje már felismerem, hogy álmodom úgyhogy tudom irányítani, de akkor is nagyon zavar hogy valami hasonlót álmodok. Legutoljára pl azt, hogy nagyon mozgott a fogam, nem vérzett meg nem is fájt viszont a szemfogam nagyon durván mozgott és ki akart esni. Arra keltem fel hogy a jobb kezemmel a szemfogamhoz kaptam és megkönnyebültem hogy de jó, hogy csak álmodtam. Nagyon élethű volt.


Az az igazság, hogy én nagyon adok a szájhigiéniára, különösképp a fogakra. Nekem tényleg nagy félelmei között van az, hogy elveszítsem a fogaimat és egyszerűen taszítanak a hiányos fogazatú emberek. Lehet ez az oka a sok rémálmomnak, de azt is olvastam hogy a kiesett fog közeli rokon halálát is jelezheti. Nekem egyszer se esett ki, csak nagyon mozgott meg az állkapcsos probléma volt még. Évenete fogorvoshoz is szoktam járni és elvileg nincs gond vele, viszont van 2 tömött fogam. Elvileg csak rágófelületi, de már ez se tetszett. Alapvetően pozitív személyiség vagyok, nem stresszelek sokat, úgyhogy nem hiszem hogy szorongást jelentene nálam ez a fajta álom. Bármi fajta észrevetel jöhet ettől függetlenül is!

Kérlek segítsetek, ha van bármi ötletetek.


2018. dec. 22. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ha foggal álmodik az ember az valami közeli hozzátartozó halálát jelenti.
2018. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99% hogy csikorgatod álmodban a fogad! És ez kelt benned ilyen álomképeket, illetve fájdalommal, fog összeakadással kapcsolatos érzeteket.Ha nem egyedül alszol, kérd meg aki veled alszik, hogy figyeljen rád kicsit alvás közben.Ha csikorgatod afogad, szerintem azt a melletted fekvő észreveszi ha figyel.Rossz szokás, stressz is oka lehet.Nekem is volt ilyen időszakom hasonló álmokkal.aztán magától meg is szünt.
2018. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 remélem ez nálam nem így lesz..


#2 ebben teljes mértékben iagzad van. Régen tényleg csikorgattam és tisztában is voltam vele, viszont mostanság azt hittem leszoktam róla, de ezekszerint akkor nem. Nem alszik velem senki, úgyhogy sajnos magamra kell figyelnem valahogy. Nem tudom hogyan tudnám ezt kontrollálni.:(

2018. dec. 22. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:

1. hülye vagy, babonákkal riogatós gyökér.

2. okos!


én meg azt mondom, hogy egy érzelem amit tagadsz így fejezi ki magát hogy találkozz vele.

Hagyd megtörténni álmodban a fogvesztést, éld meg, gyászold el, ess kétségbe és lépj túl rajta.

Ha képes vagy álmodban máshogy reagálni akkor az árzelemmel is változás következik be.

2018. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha legközelebb mész fogorvoshoz, említhetnéd neki afogcsikorgatást.Lehet, hogy tud valami megoldást ellene, mivel köztudott, hogy a csikorgatás árt a fogaknak.Ha hagyott a csikorgatás a fogadon valami nyomot, azt szerintem észre is veszi.
2018. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!