Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet elérni, hogy...

Hogy lehet elérni, hogy minden éjjel rémálmunk legyen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Te ilyesmire élvezel?????? Beteges.
2018. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
80%

Miért akarod elérni, h rémálmod legyen..?

Ráadásul minden éjjel?

2018. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát erre sok mindent írhatnék, hogy miért. Mesébe illő történeteken keresztül egész komoly drámai darabokat ki lehetne találni rá, hogy miért.

Nem kell rögtön rosszra asszociálni. Lehet, hogy csak kalandra vágyom, tapasztalni szeretnék, vagy valakivel csak így van lehetőségem találkozni.

Valójában az is érdekes lenne, ha ébren sikerülne több személynek lennem, vagy látnék dolgokat amiket mások nem.

Szerintem a tudatos álomnál hasznosabb, mert másokat nem irányíthatunk, csak is önmagunkat.

2018. dec. 22. 23:10
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyél sok zsirosat éjszakára. Meg fantáziálj horoor dolgokon
2018. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is imadom a rwmalmokat


Nekem úgy jön össze hogy Odaátot nézek lefekvés előtt egyet, meg reggel felkelesnel egyet

2018. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Elalvás előtt nézz horrorfilmet.
2018. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a rémálmaim az elnyomott érzéseimből keletkeznek. Mindig is volt valami stressz az életemben, ami így vetült ki. Minél kevésbé dolgoztam fel magamban, minél jobban kizártam a tudatomból, annál gyakrabban és erőteljesebben jelent meg. Sírva, sikítozva ugrottam ki az ágyból, felkeltettem másokat, felkapcsoltam a világítást, de még utána is órákig remegve, zokogva kapaszkodtam a másikba, annyira valóságos volt, teljesen lesokkolt. Hetekig kísértett még utána 1-1 jelenet, ahogy viszont láttam magam előtt és ébren sem mertem odanézni, ráadásul az álmok visszatértek, ismétlődtek, sőt borzasztó kegyetlen és ijesztő, morbid módon folytatódtak, ami engem szinte az őrületbe kergetett. Sok év és rengeteg önuralom kellett hozzá, amíg megtanultam ezt kikapcsolni. Így is visszatér néha, elég ha valami olyan hatás ér a nap folyamán (elég ezt most leírnom). Emlékezni is rémes ezekre, mert ilyenkor mintha meghasadna a valóságtudatom (azt hiszem a tudatos álmodás fordítottjaként tudnám leírni). Sose olvasok, nézek vagy hallgatok pedig semmi ilyen tartalmút, egyszerűen az elmém játszik velem és az elfojtott érzelmeimmel egy borzasztó játékot. Az igaz, hogy némelyik álomból akár egy flmet vagy könyvet is lehetne alkotni és akit pörget az adrenalin és profin kontrollál mindent álmában (is), lehet élvezné. De valószínűleg az ilyen embereknek nem generál ilyen félelmeket a tudatalattija, szóval nem tartom elképzelhetőnek, hogy egy igazi, "kiadós" rémálom csak úgy bevonzható lenne.
2018. dec. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
48%
Legyél nihilista. Tuti depressziós leszel, minden nap rémálmaid lesznek, és mélységes halálvágyad.
2018. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nekem mindennap rémálmaim vannak.

Nem olyan jó buli,mint hiszed.

2018. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj rémálmokat

Nem tudod mire képes a tudatalatti

2018. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!