Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Miért álmodok vele minden éjjel?

Van egy lány aki tetszik (lehet már ez szerelem) 3 hónapja és minden éjjel vele álmodok minimum 2x.Régen is voltak lányok akik ugyan úgy tetszettek mint ő és azokkal hetente két hetente álmodtam 1x-2x. Olyanokat álmodok vele,hogy beszélgetünk,írogatunk,rám mosolyog,stb...

Miért van ez?Egyébként nem vagyunk együtt 1x beszélgettünk.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, álom, lány, tetszik, ezotéria, álomfejtés

2018. dec. 26. 13:22  Privát üzenet  

A válaszok
Valóban nem tudod?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 26. 15:10 Privát üzenet
Valószínüleg titokban Ő is szerelmes beléd és azért álmodsz vele, mert nem tud másra gondolni Rajtad kívül!

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. dec. 26. 15:16 Privát üzenet
Hát azért ez kicsit durva és túlzásnak tűnik, hogy minden egyes nap, ráadásul 2x (2x alszol vagy mi?). :D Én mondjuk úgy döntöttem eddig a kapcsolataimról, hogyha felhozta az illetőt már a tudatalattim is, akkor belekezdtem. :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. dec. 28. 10:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát egy éjszaka az ember álmodik 4x-5x és 2x ő benne van:D

# 4/4Időpont 2018. dec. 28. 12:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért álmodok minden éjjel rosszat?
Minden éjjel rosszat álmodok, de ez mar horrorisztikus. Hova tudnék elmenni, hogy megmondják ennek mi az oka és hogy mit lehetne tenni ellene?
Miért álmodok minden éjjel vele?
Szinte minden éjjel halállal álmodok. Miért lehet ez? 19/l
Szinte minden éjjel rosszat álmodok. Mitől lehet ez?
Éjjel azt álmodtam, hogy álmomban álmodok, azon belül is álmodok és még azon belül is álmodok. Tehát konkrétan 4 szint,4 álom. Mit jelent ez?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!