Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy álomfejtésben elakadtam?...

Egy álomfejtésben elakadtam? Nem jövök rá a megoldásra.

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy egy erdő mellett lakom, a táj szempontjából nagyon szeretem. A szobám ablaka az erdőre néz, csak egy földút választ el onnan. Gyakran állok az ablakban és csak nézelődök, nagyritkán előfordul őzike, azt lesem. :)


Álmomban ugyanígy álltam az ablaknál, és láttam, hogy valamik mozognak, de nagyobbak, lomhábbak. Egy anyamedve volt, meg több kicsi maci. Nagyon meglepődtem, ők is észrevettek. A picik elszaladtak, a naggyal viszont farkasszemet néztünk, és egyszercsak elkezdett szaladni a ház felé, az ablak felé. Támadni akart. Az erdő és az ablakom között nincs szerintem 10 méter sem.

Gyorsan becsuktam az ablakot, és átszaladtam a telefonommal a másik szobába. De tudtam, hogy ez neki nem akadály, és be fogja törni. Elkezdtem tárcsázni a rendőrséget, és ekkor felébredtem.

(Ha valaki ezen akadna fenn, hogy miért a rendőrséget: mert a rendőrnek van fegyvere, és ezt a számot tudom fejből, míg egy vadőrét sok idő lenne megkeresni)


Nem hegyi falu, hanem az Alföldön egy kis kertség, zártkert. Itt sosem volt medve, nem értem. Ha ez az álom nyáron történt volna, amikor több medve garázdálkodott az országban, akkor nem tulajdonítanék neki jelentőséget, de az a téma eszembe sem jutott hónapok óta.



2018. dec. 28. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs egy Róbert nevű ismerősöd, aki nagy darab?
2018. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogod elhinni, még olyan Laci ismerősöm is van, aki szívbeteg!
2018. dec. 29. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy róbert nagydarab, még nem medve.
2018. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De gida!

És akkor már csak van vele egy medve!

De miért ólálkodik errefelé, főleg bent az erdőben?

2018. dec. 29. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A medves alapból jó szimbólum.

A támadó medve elfojtott haragot, dühöt jelent vagy azt hogy csapdába esettnek érzed magad.

Az erdőből jött ki, tehát az életedből jött ki. Erdő=élet

2018. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. dec. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!