Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendőrös álom? Lenne valami...

Rendőrös álom? Lenne valami köze a való élethez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Este volt egy álmom amibe szerepelt egy barátnőm is és az volt az álom, hogy ültünk egy padon vadászpuskával a kezünkben (játékkal) és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy leparkolt 2 rendőrautó és jönnek felénk a rendőrök akkor ledobtuk azt a játékot a földre és az volt a fura, hogy azt mondták, hogy akkor megyünk a kapitányságra, de nem kocsival indultunk el hanem sétálva aztán valahogy az álom úgy hozta hogy kövileg már a suliban voltam aztán következő nap ültem a vonaton és kinézetem az ablakon és ott volt ugyan az a 2 rendőr lementem a vonatról mikor megláttak azzonal megfogták a karom és megbilincseltek elől aztán elmentünk a kapitányságra és megkérdeztem az egyik rendőr csajszitól, hogy azért vagyok itt mert volt nálam egy 6.5 cm-es bicska? És mondta hogy nem, de nem mondta meg hogy miért..

És gondolom egy játékból nem csinálnak balhét..

Szerintetek van valami köze az álomnak az élő világhoz?

(azt hozzá tenném, hogy tényleg sok rendőr szokott körülöttem lenni pedig nem csináltam semmit)

Válaszokat előre is köszönöm! ☺️



2018. dec. 30. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A rendőrtől félni egészséges dolog.

A rendőrség ugyanis nem jutalmazó, hanem büntetést végrehajtó szervek egyike. Ha rendőrt látsz = büntetni fog. Meg fánkot enni. És nem segíteni. #xi.ker

2018. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

😂😂

Én nem utálom őket, de senki nem állít jót mondjuk belém meg nem kötöttek meg akkor sem mikor kb 1-2 km-en keresztül mentem utánuk😂

Mondjuk abban van valami hogy félni de inkább az az érzés kap el mikor meglátok egyet hogy mit csinálok rosszul vagy valami szóval inkább szorongás, de nagyobb bajom nincs velük

Arról még ne is beszéljünk hogy a bal alakaromon tetoválás szerűen van rajta az, hogy I ❤️ Police és alkoholossal és már nem jön... 😂😂

2018. dec. 30. 10:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Arról meg *
2018. dec. 30. 10:52
 4/11 anonim válasza:
Az a kérdés hogy a játék vadászpuskából lehetne-e valami bajod?
2018. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, de otthon nem olyan van csak az álmomban volt olyan nekem olyan van ami PA63-ra hasonlít kb. De amilyet egyszer én láttam az csak hangot adott.
2018. dec. 30. 11:44
 6/11 anonim válasza:

érdekes vadászpuska lehet az mert a Pa63 egy maroklőfegyver amit a rendőrség rendszeresít.


És igen bajod lehet belőle még ha nem igazi akkor is.

2018. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy maroklőfegyver de lehet akkor zavarosan írtam le azt akartam írni hogy az volt az álmomban (vadász puska) és ami nekem van az PA63

Remélem így érthetőbb 😅

2018. dec. 30. 13:30
 8/11 anonim válasza:
ugyan azt tudom irni hogy de lehet belőle bajod.
2018. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majd vigyázok a rendőrökkel😉😂
2019. jan. 1. 14:39
 10/11 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem hány éves vagy?
2019. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!