Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges megálmodni előre...

Lehetséges megálmodni előre más halálát?

Figyelt kérdés

Február körül a nagypapapammal álmodtam, aki már régen meghalt, azelőtt sosem álmodtam vele. A temetőbe mentem hozzá, de ő már várt rám. A sírja felé sétáltunk és azt beszéltük hogy sajnáljuk apát, 1 hónappal később meghalt. A halála előtt 2 héttel azt álmodtam hogy a tükörben nézem magamat és kiesett egy fogam.

Később azt álmodtam hogy egy barátunk apukája meghalt, sosem láttuk nem is ismertük. Ez vasárnap volt, szerdán pedig tényleg meghalt.

Apukám halála óta szinte folyamatosan vele álmodom, teljesen vegyes dolgokat. Egyszer beszéltem vele, egyszer azt mondta mégsem halt és ilyenek.

Lehetséges előre megálmodni a halált? Kissé ijesztő.



2019. jan. 1. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. De nekem a barátom az egész napját megálmodja.
2019. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha élő személy haláláról álmodsz, előbb-utóbb valóra válik.

2019. jan. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En pl megereztem,h anyam ne menjen x helyre nyaralni . Utana olvasott rola,h abban az idopontban a sziklafal razuhant a nyaralokra a strandon es tobb szazan meghaltak.


Megalmodtam nagymamam halalat.


Nagyon sok mindent megereztem mar.


Most a jelenlegi elettarsamet. Sot,ahogy olvastam Vajna T. Mea bucsubedzedet a f.bookon,arrol is az elettarsam halala ugrott be. Kulon megy nyaralni. A vilag 10 legveszelyesebb leszallopalyajan szall majd le a gep. Probalom rabeszelni,h vigyen ejtoernyot.


N/36

2019. máj. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem álmodtam meg de megereztem, hogy meghalt olyan ember akit 2x lattam eletemben, egyik nap valamiert csak ő jart a fejembe es eleg rosszul voltam szedules fejfajas, bizonytalan jaras, megmagyarazhatatlan rosszullet ami nem volt indokolt sőt egyaltalán nem is jellemző rám, ra egy par napra felhivtam a közös baratunkat es megkerdeztem, h. h. van az ismerősünk azt mondta, hogy meghalt par napja.

Volt egy masik ismerősöm akivel többet talalkoztam de nem olyan gyakran es ah otthagytam a munkahelyet akkor mar csak 1x v 2x es ugyan ez volt egyik nap csak ra gondoltam erthetetlen volt akkor ez szamomra, csak honapok utan derult ki, hogy meghalt es ahogy behataroltam az időpontot halala kornyeken gondoltam ra sokat.

Egyik rokonunkra meg ráneztem, idős volt de latszolag semmi baja nem volt es ah. raneztem, még élt, de már halotnak lattam ez abban a pillanatban elég ijesztöen hatott, 2 heten belül meghalt.

Apám a szomszednak azt mondta, hogy szardj el 1 heten belül jött a hir, hogy meghalt a szomszed.

Egyik munkanapomon megint jött a rosszullet szedules, emlyges hanyinger stb. ah elmult anyám felhivott h. pár oraja autobalesetett szenvedett apam meg a tesom nem haltak meg de azert eleg sulyos allapotba kerultek a korhazba.

2019. szept. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!