Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? (Nem...

Mit jelenthet az álmom? (Nem tudok eligazodni rajta)

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudnátok segíteni? Van egy visszatérő álmom. Manapság folyton egy Éva nevű lányról álmodom, ami azért furcsa, mert nagyon nem tetszik ez a név, sosem adnám a gyermekemnek. A lényeg, hogy pár héttel ezelőtt is álmodtam egy kisbabáról, olyan pár hónapos lehetett. Kincsemnek és életemnek hívtuk. Sok álmom volt még, amiben feltűnt.

Volt egy különös álmom. Egy bunkerben (ami már másodjára szerepel az álmomban) aludtam el, és arra keltem, hogy egy gyönyörű hotelben vagyok. Behívtak az irodába és azt mondták, hogy Éva felelőtlenül viselkedik, el kell hagynunk a hotelt. Megkérdeztem, hogy milyen Éva? Nagyon meg voltam döbbenve, fogalmam sem volt, ki az az Éva. Erre azt mondta, hogy hát a lánya. Megtépett egy vele egykorú lányt. Nagyon furcsa volt, hiszen nekem nincs lányom. Aztán kimentem.

Megláttam Évát, egyből megszerettem és felismertem, hogy ő volt a kisbaba eddig. Ezután kimentünk összepakolni és indultunk haza. A lány (akit megtépett a lányom) anyja odajött hozzánk, és veszekedni kezdett velünk, én pedig megtéptem. Ezután elindultunk.

Az az érdekes, hogy eddig mindig pár hónaposan, 1-2 évesen jelent meg az álmaimban, és ilyenkor ott volt a szerelmem is. Ő vigyázott rá, mikor máshol voltam, és ő is kincsemnek szólította, és mikor megjöttem szólt, hogy itt van anyu.

Viszont a hoteles álomban a lány(Éva) 13 éves volt és nem volt ott a párom egyáltalán, ez meglepő számomra.

Ki lehet Éva?

Néha még álmaimban egy belső hang is megjelenik. Például egyik álmomban elmentem szülinapi tortát venni barátomnak, beszélgettem az eladóval és azt kérdezte belülről valaki, hogy ,,Miért?, Miért csinálod ezt?” Aztán visszatértem egy ismeretlen házba. Ott volt párom az egy éves pici. Nagyon boldog lettem.

16/l

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:)



2019. jan. 3. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

szépen leírtad.


azt hiszem ez az álom nem megfejtést igényel hanem elfogadást.


Lehet, hogy a majdani gyermeked lelke jelentkezett be.

De ez csak egy lehetőség most még.

2019. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es jól válaszolt,én is arra tippelnék. Olvastam már vaéahol régebb,hogy a gyerekek lelkei olykor ellátogatna leendő szüleihez. Az őrangyalok,szellemi vezetők is üzennek vissatérő álmok által. Valószinűnek tűnhet az is,hogy lányod nevét majd nem Te,hanem párod, estleg valaki közeli rokonod fogja választani, ilyenre is van példa. Vagy éppen Te magad adod majd az Éva nevet egy nagyon jó barátnőd tiszteletére,akit ugyancsak Évána hivnak.Viszont,az kissé aggasztó,hogy amikor a lányodat 13 évesen láttad,párod már nem volt ott veled.
2019. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gombanyo12 ***** válasza:

Szia! Létezik még egy harmadik lehetőség is. Ha válaszút elé érkezel -még ha nem is tudsz róla- esélyes, hogy az előző életeid jeleznek. Valami olyasmi várható ami már megtörtént

veled egyszer, vagy többször. Eltekintve az ezoteríától van egy hasznos ötletem a számodra. Legyen egy füzeted mindig a kezed ügyében és egy jól fogó tollad. Ha felriadsz álmodból - már tapasztalatból tudom, egy ilyen álom után nem lehet visszaaludni - ha ki tudod írni magadból, utána könnyebb lesz tovább aludnod és kipihenned magad. Legyen egy "Álomfüzet"-ed. Segíteni fog a későbbiekben is. Sohase dobd ki! Őrizd meg, még hasznát veheted. Már az én párom is belenyugodott, hogy időnként, hajnalban, félálomban/félhomályban körmölni lát és semmilyen kérdésre nem reagálok és nem vagyok hajlandó válaszolni. Igazából ez a "kiírás" egy féléber állapot amit nem célszerű megzavarni. Már a harmadik füzetemet töltögetem. Néha én sem ismerek rá a saját írásomra. Mostanra már tudom, hogy egészségügyi vonalon eléggé viharos életeim lehettek. Az életünk tartogat meglepetéseket.Főleg amikor visszaköszön a jelenlegibe. Tudom, hogy ez most nagyon elvontan hangzott, de mindig bízz a megérzéseidben és halgass rájuk. Üdv Gombanyó1.

2019. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!