Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában elég gyakran...

Mostanában elég gyakran álmodom azt h vezetek, de nekem nincs kocsim és mindig vagy gyorsan hajtok és nem tudok meg állni vagy nem idul sehova ilyen kor mindig zaklatottnak érzem magam! Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 13:58
 1/5 anonim válasza:

Nem vagyok szakember. Nem is tulajdonítok nagy dolgokat az álmoknak, mert nem reálisak és a jelentésünek bekövetkezésének esélye elég kicsi. De itt van egy álomszótárból mit jelenthet az autó:

Férfi számára: saját ereje, képessége kiterjesztése. Szélsőséges esetben a rombolásig, a destruktivitásig. Nőnél: Az intimitás lehetőségei és veszélyei. Szélsőséges esetben félelem (vágy), hogy elragadják ösztönei. Az autóút során megjelenhetnek életútja fontosabb eseményeit szimbolizáló tárgyak. Ha nagy sebességgel halad: legyen óvatos, ne bízzon saját magában se. Autóban utazni: valamit elérni. Autóbaleset: érzi társadalmi helyzetének, fontos kapcsolatának bizonytalanságát. Bizonytalansága növeli a baleset, a hibázás valószínűségét.

2019. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nekem sem volt jogosítványom, én is sokszor álmodtam, hogy vezetek. Nekem mindig irányíthatatlanná vált az autó. Amióta megszereztem a jogsit, gond nélkül hajtok álmomban is. :))
2019. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is nagyon sokat álmodtam évek óta, hogy vezetek mielőtt jogsim lett volna. Mert mindig is szerettem volna vezetni, most is szeretek vezetni nagyon. Igaz óvatosan nagyon, mert félek, hogy bármi balaset következhet.


Úgy gondolom, hogy tudat alatt te is tartasz ettől, azért álmodsz ilyet

2019. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is gyakran álmodom azt, hogy vezetek, pedig nincs jogsim.

Álmomban is tudom, hogy ninca jogsim, ezért parázok nehogy igazoltassanak. Illetve mindig félek, hogy elfelejtem melyik a fék és a gáz. :D ja, meg a kanyarodásnál mindig félek :D

Pedig egész jól vezetek álmomban. :D

2019. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is sokszor álmodom, hogy vezetek. Pedig nincs jogsim. Faluk között vezettem már igazából, de városba nem. Álmomban mindig városba vezetek minden gond nélkül. Én általában ezt a nyugodt álmok közé sorolom, mert semmi másra nem figyelek, csak élvezem, hogy vezetek, és ez megnyugtat.
2019. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!