Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a tigris az...

Mit jelenthet a tigris az álmomban?

Figyelt kérdés

Nem túl sok mindenre emlékszem de a tigris mely nyomot hagyott.

Szoval azt álmodtam hogy a sulimban voltam ahol volt egy tigris kikötve láncon. Nagyon vad volt ellenségesen viselkedett. Mindenki korbeállta és csodalta. Egyszer csak odamentem hozzá közel nagyon fujtatott rám kimutatta a fogait viszont én nem ijedtem meg tőle hanem elkezdtem vele kedvesen beszélni aztán lassan odanyújtottam neki a kezem amit megszaglaszott és ezután már teljesen máshogy viselkedett velem úgy mint egy aranyos cica.

Egy másik homályos dologra is emlékszem. A tigrist setaltattam az utcán mintha ez egy hétköznapi dolog lett volna



2019. jan. 5. 18:04
 1/3 anonim válasza:

Az ilyen álmok nagyjából ugyanazt jelentik, csak más a képi világuk. A tigris azt jelentheti, hogy te máshogy látod a dolgokat, mint a többiek, és máshogy állsz a feladathoz. Pl, amíg a többiek csak azt nézik, milyen ilyesztő a dolog, te már közeledsz is hozzá, mert nem fecsereled erre az idődet.

Később persze ebből a probléma megoldásbol hasznos is lesz, ami nyilván nem egy tigris, de az álmodban az, hogy engedelmeskedik neked. Remélem tudtam segíteni.

2019. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) még várok válaszokat!
2019. jan. 9. 22:37
 3/3 anonim válasza:

Bar igaz amit az elso irt reszben de ez az alom nem ezt jelenti!

Az almaink figyelmeztetnek a jovobeli dolgokra.

Nem tudom hogy fiu vagy e vagy lany de az iskoladban lessz egy olyan szemely aki valoszinuleg nagyon szemet lessz mindenkivel es midnenkivel ellenseges lessz de megis mindenki probal majd a kedveben jarni es csodaljak talan azert mert szep vagy helyes vagy jol oltozik vagy szerelmesek bele stb...

Te probalsz ezzel a szemelyel baratkozni vagy kozeledni hozza szerelmileg akár de o nem akar veled beszelgetni de idovel meg tudja milyen kedves vagy es o is kedves lessz veled.

Ha fiu vagy akkor egy lanyrol lessz szo akit minden fiu csodal de mindenkit el utasit vegilul pedig megismeritek egymast es talan egyutt lesztek.

Ha pedig lany vagy akkor ugyanerrol lehet szo.

De lehet hogy ez csak olyan alom volt hogy lessz egy uj baratod vagy ilyemi.

Nem tudom hany eves vagy 14-15-nek gondoltalak szoval ugy irtam...

Gondolj bele... nincs most olyan lany vagy fiu akit mindenki csodal de te szivesen meg ismerned vagy probalsz kozeledni hozza?

2019. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!