Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amikor álmotokban valami...

Amikor álmotokban valami nagyon rossz fog bekövetkezni, ti is felszoktatok mindig ébredni?

Figyelt kérdés
Nekem már többször volt olyan,hogy meg fogok halni,tudtam,hogy ez következik,és valamiért felébredtem,éreztem,hogy nem akarom tovább álmodni.
2019. jan. 5. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Elvileg azért ébredünk fel a halálunk előtti pillanatban álmunkban, mert az agyunk nem tudja elképzelni a halált. Bár nálam már volt olyan, hogy megkínoztak, megcsonkítottak, majd amikor meghaltam, kiszálltam a testemből, és kívülről néztem le magamra (még mindig az álmomban) és láttam, ahogy még mindig kínoznak. De zuhanásnál vagy fulladásnál eddig mindig felébredtem a vég előtt.
2019. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Érdekes.

Nekem volt olyan is,amikor rájöttem álom közben,hogy ez csak álom,máskor pedig teljesen valóságosnak tűnik.

2019. jan. 6. 01:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja a legjobb a tudatos álom, amikor nemcsak rájössz, hogy hoppá, álmodok, hanem irányítod is.
2019. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,van olyan is,de sajnos nem mindig sikerül,így a halált elkerülve jobb felébredni.
2019. jan. 6. 01:10
 5/8 anonim válasza:

Nekem is volt olyan, hogy álmomban mondtam, hogy ohh ez álom, és úgy álmodtam tovább.

Egyszer volt olyan, hogy egy szűk utcában hirtelen tűz lett körülöttem (senki nem volt ott), és égtem, de nem fájt. A tüzet nem tudtam átlépni, viszont ugye a fájdalom kikapcsolt álmomban. Aztán a nyakam elégett, és kigurult a fejem a kör tűzön kívül.. (hát igen elég érdekes volt).. Aztán a fejemmel éltem, úgy hogy néztem hogy a testem, hogy ég el. Beszélni nem tudtam, csak ott volt a fejem, és néztem.

Hát nem volt egy hú de jó álom.

Ez az egy volt, mikor úgymond "meghaltam"

Másnak álmodtam már a hirtelen halálát. Az a baj, hogy nálam úgy van, hogyha megijedek álmomban, akkor védekezni kezdek, és nem fogom fel, hogy álom, és akár izzadva is, de teljes beleéléssel álmodom tovább.

Páromnak szerencséje van, ő felkel, és azonnal mondja "jaj kergetett egy boszorkány" vagy "felrepültem a motorral, de nem érkezzen le". Ő felébred, ha rossz dolog éri. Mondjuk igen kipihent is szokott lenni :D

2019. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer álmodtam csak, hogy meghalok, akkor azonnal felébredtem, de én mások halálával szoktam álmodni - általában azokra is felkelek.
2019. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában felkelek előtte, de nem mindíg! Akkor szoktam a

"meghalás" előtt felriadni, ha nem hirtelen, váratlanul ér adolog, hanem előtte soká félek vagy küszködök.Akkor szerintem az ébreszt fel, hogy nagyon erősen küzdök hogy szabaduljak abból a helyzetből, de amúgy is, bármilyen nagyon intenzív érzés képes az álmot azonnal megszakítani, azért is nehéz egy tudatos álmot is fenntartani.

Például álmodtam olyat, hogy váratlanul lezuhantam hídról, vagy kizuhantam az ablakon hirtelen és akkor éreztem is, ahogy földet érek, tudtam hogy meghaltam, de nem éreztem semmit.Egyszer meg fejbe lőttek álmomban.Na, azt megéreztem!Még ébredéskor is sajgott a fejem.De pl múltkor csúsztam álmomban lefelé valami sáros, agyagos árokba, ami alatt mély, sáros víz hömpölygött .Valami építkezés volt ott és én rossz helyre léptem és csúsztam az árokba, de akik ott voltak, hiába kiabáltam nekik, nem hallottak mert zúgtak a gépek és a föltúrt földkupacoktól nem láttak engem.Már nem bírtam kapaszkodni, mert csúszott a talaj és tudtam hogy ha beleesek avízbe akkor elsodor, megfulladok.Na, erre az utolsó pillanatban felriadtam.Rám is jött pár perc után valami pánikroham...

2019. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mindig felkelek mielőtt meghalnék. Egyszer az utolsó mp-ben sikerült felébredjek mielőtt meghaltam volna teljesen.
2019. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!