Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddig a legfurább/ijes...

Mi volt eddig a legfurább/ijesztőbb/nyomasztóbb álmotok, ami nagy benyomást tett rátok?

Figyelt kérdés

Nekem rengeteg olyan álmom volt, amiből úgy keltem fel, hogy : Mivaaaan?

De ma eszembe jutott az egyik, és nem nagyon hiszek abban, hogy az álmok üzennek nekünk, de nem is tudom, mi miatt álmodhattam ezt.

Szóval álmomban feküdtem az ágyamban, égett a szobában a villany és este volt. Hallottam, hogy valami vidám zene megy, és kerestem a szemmemmel, hogy honnan szól. A szekrényre tippeltem, úgyhogy odamentem, hogy leállítsam, és ahogy mentem, elsötétült minden, de akkor már a villanykapcsolónál jártam ami arrébb van.

Aztán lenyomtam a kapcsolót, és fekete-fehér lett minden, a zene pedig olyan volt, mintha gramofonon menne, valami furcsa régi lassú szám. Emlékszem, hogy álmomban ettől megijedtem, de csak ezután ijedtem fel, és nem emlékszem mi miatt, de valahogy volt ott még valami, ami megriasztott. Annál az álmomnál is rosszabb volt, mint amikor hasba szúrtam magam :D

Talán csak egy régi film miatt álmodtam (bár nem szeretem őket, úgyhogy nem nézek.)

Kíváncsi vagyok, nektek milyen érdekes álmaitok voltak, ami nagyon megmaradt bennetek.



2019. jan. 6. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Viccesen fog hangzani de gyerekkoromban nagyon sokáig kísértet a kutyák és macskák film. Kb 6-7eves lehettem amikor láttam és minden este remalmaim voltak. A csupasz szfinx macska állandóan bejutott a házunk a és tapadokorongokkal mászkált a plafon és ki akart nyírni. A haverjai meg úgy repültek be az ablakon gazmaszkba. Visszatekintve vicces de anno nagyon féltem ettől.


Később még állandóan egy zombi skótjuhászról álmodtam egy régi kastélyban(ahol álmomban laktam) ami állandóan a nyomban volt és nem tudtam megszabadulni tőle. Nem bántott de elég ijesztő volt .

2019. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nevetek, kiskoromban apám annyit beszélt a gömbvillámról, hogy oviban is álmodtam még vele (mármint ahogy elképzeltem, egy tüzes gömbnek, ami tudtuk, hogy jön, és féltünk tőle). Köszi a választ! :)
2019. jan. 6. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a múltkor álmomban hányni akartam, ami azért gázos, mert ugye ha valaki alvás közben tényleg hány a valóságban is, az életveszélyes állapot. Nagyon remélem, hogy igaziból nem akart a szervezetem hányni akkor.
2019. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A temetésemről álmodok mostanában.

Elég nyomasztó.

Utoljára az sokkolt, hogy olyanok hízelgő dicsérő szavait hallottam, akik valójában el se jönnek majd.

2019. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A legfurább, és számomra az egyik legijesztőbb álmom szerintem egy rossz sci-finek is elmenne.


A bolygót megtámadták a földönkívüliek, és az emberek a föld alá menekülve próbáltak meg túlélni. Én is ott voltam, a családommal együtt. A környezet leginkább egy lepusztult metróaluljáróra hasonlított, eléggé poszt-apokaliptikus hangulata volt. Az ufók valamiért nem tudtak lejönni a föld alá, ezért mesterséges intelligenciát használták fel ellenünk. Robotokat küldtek le, meg a kamerákon keresztül egyfolytában sasolták, hol vagyunk. Amire nagyon emlékszem, az álmomból, az az, hogy egy folyosón menekülök, és a testvéremet ráncigálom magam után, miközben lőnek ránk. Aztán felriadtam.


Fogalmam sincs, honnan jött ez az egész, mert ilyen témájú filmeket soha nem nézek. Ez teljes mértékben az agyam kreálmánya volt :D Mondjuk az tény, hogy se a robotokat, se a földönkívülieket nem kedvelem, így valószínű ez így "csapódott le" az álmomban.

2019. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ufos sztorim , de ez inkább vicces és akinek elmondtam eleget poénkodtunk anno rajta.

Úgy kezdődött hogy éjjel 11fele kimentem cigizni mint általában álmomban és hirtelen megjelent felettem egy cseszealj. Nem hogy elfutottam volna inkább néztem majd beszóltam a barátomnak jöjjön már ki mert úgy se hiszi el ha nem látja. Kijött és mondta menekülni kéne mert elkezdett kéken villogni felettünk. Bementünk a házba és kulcsra zártuk az ajtót . A barátomat közben egy kék fény szívta át a falon a cseszealjba és utána engem is. Elég fura érzés volt. Aztán beszélgettem velük de a barátom nem tudott. Kiderült azért jöttek a földre hogy tanulmányozzák a kiscicakat és nekem pont volt egy. Utána együtt soroztunk és ok is beszéltek a bolykojukrol és én is a Földről. Az egészben az volt a poén hogy csak én értettem mit mondanak..rakerdeztem miért és az ufók azt mondták csak azokkal beszélgetnek akiknek van érettségijük , XDDD. Elég hülye álom volt és ugye barátom festő. Utána sokat röhögünk ezen.

2019. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg rossz álmom volt.

Az egyik sok évvel ezelőtt:

Arra készültünk, hogy elaltatjuk(mint a kutyákat) a két gyerekünket.A férjemmel elmentünk koporsót választani, olyat amibe mindketten beleférnek.


Maga az álom ennyi volt, viszont másnap olyan pánikrohamom volt, hogy orvoshoz kellett mennem, nem tudtam abba hagyni a sírást, majdnem összeroppantam.


A legtöbb nagyon rossz álmom a gyerekekhez köthető.


Volt egy amiben egy krokodil megtámadta a lányom, egy mocsaras területen, lehúzta a víz alá én meg próbáltam megmenteni.


Egy másik, az egy éves fiam megsokszorozódott, volt belőle vagy 50 és csak jöttek felém én meg egy szikével halomra öltem őket.


Még egy: egy úszómedence széle tele volt totyogó kisgyerekekkel, sorra estek be a vízbe, én pedig nem tudtam olyan gyorsan úszni, hogy m8ndet megmentsem, ott fulladtak meg mellettem.


Sokat tudnék még írni, na az utolsó ami nem gyerekekhez kapcsolódik.

Itt külső szemlélő voltam az álomban.

Volt egy hatalmas nagy gödör, teherautóval hozták a hullákat, egymás hegyén hátán voltak meztelenül.

A munkások dobálták be őket a gödörbe és az egyik azt hajtogatta, hogy nem dobjuk, csak tesszük.

Mai napig hallom azt a hangot.



Borzalom miket tudok álmodni....

2019. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekesek oo Igen, néha az ember azt se tudja honnan jönnek ezek.
2019. jan. 9. 08:47
 9/9 anonim válasza:

A legelső álmom amire emlékszem az akkor volt amikor először láttam a Keresztapa című filmet 8 évesen.

Abban az egész világ engem akart megölni, még a saját családom is. Az előszobában álltak körbe hogy majd megölnek, de én utolsó kérésemként meggyőztem őket hogy utoljára láthassam a Suzukinkat. Lementem a garázsba és elhajtottam vele. Aztán hirtelen tél lett, a sulim hátsó részére mentem, de már egy Ladával érkeztem (szerettem az autókat na xd), fegyvert akartam venni hogy megvédhessem magam de lelőttek és beleestem a jéghideg hóba.

Utólag már egy átlagos álom tőlem, de akkor nagyon féltem tőle.


Egyszer kb 9 éves lehettem, amikor kitaláltam hogy a TV előtt fogok elaludni. Akkoriban volt egy süket macskánk, aki nagyon ronda volt szegény, de én örültem hogy volt végre cicánk xd

Ebben az álomban semmi más nem volt, csak annyi hogy játszottam a kertben, mikor vörösen izzó, égett bundájú cirmik kezdtek hullani az égből, akik földetéréskor szétmállottak. Felébredtem és többé nem mertem azon a kanapén aludni :D


14-15 éves korom körül nagyon nehéz időszakom volt. Folyton azt álmodtam hogy mindenki elárul és ellenem fordul. Na azok voltak nyomasztók...

2019. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!