Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kígyóval álmodni azt jelenti,...

Kígyóval álmodni azt jelenti, hogy valaki meg fog halni? A neten nagyon sok butaságot olvastam ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Beláthatatlan jövőt nem tudsz megjósolni így.
2019. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy sok butaságot olvastál, erre még meg is kérdezed? Ez legalább akkora butaság.
2019. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy időben én is folyamatosan kigyókkal álmondtam, visszatérő rémálom volt. Aztán arra lettem figyelmes,hogy abban az időszakban nagyon sok rossz emberrel,hamis baráttal hozott össze a sors. Ezzel tudtam összefüggésbe hozni az álmokat. Vigyázz a barátokkal!
2019. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Meton ***** válasza:

Az emberi agy képes furcsa dolgokat látni. Régebben én például gyakran láttam a jövőbe. Elég ritkán álmodtam, de olyankor mindig egy olyan eseményt éltem át, ami csak később következett be. Sokat gondolkoztam, hogy ez hogyan lehetséges, hiszen a jövő még nem létezik.

Szerintem erre csak egy magyarázat létezik. Az agy kőkemény háttérmunkát végez, miközben a napi teendőinket végezzük. Persze csak érzékelni tud a szokványos érzékzerveinkkel, de az már az agyban dől el, hogy mit hogy értelmez. Ha úgy értelmezi, hogy valaki meg fog halni, akkor azt vlahogy tudatja veled, olyan formában, amit meg is értesz, például kígyók formájában. Ez egy teljesen értelmetlen dolog, de a te agyadban van, valószínűleg nem nagyon foglalkozik a logikával. Tudja, hogy a kígyókat a halállal hozod kapcsolatba.

Egyébként az agynak erre a tulajdonságára építik a büvészmutatványokat, vagy akár tömegeket is lehet manipulálni.

2019. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AttilaLIX ***** válasza:

Kigyóval álmodni = valaki irigykedik rád !! De ez lehet téves válasz is !!!Egyébként jobb,hogy nemtudjuk a jövőnket!

Legyél tárgyilagos ! Pl. Ha megakarod tudni a pocsojya mélységét lépj bele,vagy lógass bele egy centimétert !!

2019. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rémálmoknak egyszerű testi oka van: B1 vitamin hiánya. Rémálomból ébredés után egyél 100 mg B1-et és vele együtt mondjuk 1 000 mg C-t. A B1 csak C-vel együtt szívódik föl. Ha ez kevés volna, legközelebb egyél 200 mg B1-et, megint C-vel. A C vitamin minimum 2-szer annyi legen, mint a B1. A 200 mg-1 000 mg ezt az arányt bőven hozza:)
2019. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Meton ***** válasza:
Igazából nem azt írta, hogy rémálma volt, csak hogy kígyót látott. Nem mindenki fél a kígyóktól. Csak látott egy jelet, azt nem mondta, hogy kellemes, vagy kellemetlen érzése volt közben. A rémálom teljesem más dolog, ami szorongásból, félelemből fakad. Amitől fél, az lesz a rémálma. A B vitamin meg a megnézium a stressz ellen jó, tehát ha rémálma volt, akkor segíthet, viszont a kérdés nem ez volt.
2019. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aranypanda válasza:
Soha nem álmodtam kígyóval, pedig meghaltak a szüleim, nagyszüleim, unokatestvérem és a szomszéd néni. Jövőbe szeretnék látni 5 lottószám erejéig.
2019. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az álomból bármilyen következtetést levonni az eleve butaság.
2019. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!