Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom?

Visszatérő álom?

Figyelt kérdés

A történetem elég hosszadalmas, és furcsa 4 éve kezdődött.

Nem tudom, hogy ti mennyire hisztek az álmoknak, de én valamilyen szinten igen.

16 éves koromban kezdődött. Egy nagyon borzasztó álom, amit nem kívánok senkinek. Eleve valamilyen szinten tudom irányítani az álmaimat, de ezt nem...

Úgy kezdődik, hogy egy elzárt iskolában kb 100 diák tanul, 10 tanár, az egyikükkel nagyon jóban vagyok.

Minden békésen történik, mígnem egy nagy robbanás hallható a távolban.

A tanárok, diákok sietve rohangálnak, 2 jo barátom, és az a tanár koromnál fogva húznak a hátsó kijárat fele.De igazából már késő volt, hallható volt, hogy közelednek.

A tanár elbújtatott minket egy ágy alatti titkos helyre(ha az ágyat felemeled, akkor észrevettél volna).

A tanár nyugtatott, hogy minden rendben.

Valaki berúgta az ajtót.Mi az ágy alól láttuk, hogy 3 fegyveres katona, akik valamilyen nyelven beszéltek.

A tanárokat lelőttek, és az egyik katona észrevett, felrúgta az ágyat. A kijárat fele húztak.

Ott volt még egy tanár, és ő könyörgött, hogy ne vigyenek, a barátaimat nem vitték magukkal, de engem a hátsó udvarhoz húztak, ahol egy olyan tipikus katonai terep autó várt.

Beszálltam, és egy régi ismerősöm akit 7 éves nem találnak(eltűnt személy).Ő volt ott, kértem, hogy segítsen..de mire válaszolna egy sikolyt hallok, és felébredek...

Lehet, hogy egy kicsit hosszú, de azért fura, hogy 4 éve minden hónap-úgyazon napon álmodom.

2 éve gyanúsnak éreztem ezt az álomt, úgyhogy leírta a dátumot és a történetet is. Általában nem emlékszem az álmaimra de erre tisztán.

Mi lehetett? Miért álmodom, hogy háború van?

Bocsi, hogy hosszú lett, de próbáltam minél tömörebben leírni.

19 éves vagyok.



2019. jan. 9. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Eza háború a saját lelkedben dúl.

A saját életedben van egy harc.

Mit akarnak a szüleid a környezeted tőled és mi vagy te valójában?

Lehet, hogy első ránézésre nem is olyan rossz a helyzet szerinted, de a tagadás önvédelemből nagyonerős lehet.

2019. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző élet beli emlék.
2019. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előző élet beli?
2019. jan. 10. 15:05
 4/4 A kérdező kommentje:
De miért álmodom ezt évente? Ugyanazon a napon?
2019. jan. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!