Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Valakinek van öttlete? (részletek lent)

Kb 6 éve ez előtt volt egy barátnőm akit szerettem és ő is engem de szülei elleneszték a kapcsolatunk ezért szakitott velem. És most vele álmodtam ami fura mert már nem is emlékszem rá annyira, de most vele álmodtam az, hogy már a szülei engedik, hogy járjunk de én nem mentem el hozzá igy újra szakitott velem vajon ez mit jelent?

Keress kérdéseket hasonló témában: álom

jan. 11. 14:30  Privát üzenet  

A válaszok
Azt jelenti,hogy lélekben még nem tudtad elengedni és a szülei ellenszenvét sem tudtad még igazán feldolgozni. Ha nem is gondolsz rá, a tudatallattid emlékszik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 11. 18:10 Privát üzenet

Küldj neki egy üzenetet , hogy milyen rég találkoztunk , meg hogy milyen szép emlékeim vannak róla.

Egy találkozó sok mindenre választ ad.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 11. 19:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent egy halott hozzátartozóval álmodni? Részletek alatta
Álomban megcsókoltam, mit jelent? (Részletek lent. )
Mit jelenthet az álmom? Részletek a kiegészítőben lejjebb
Mit jelenhet ez az álom? Részletek lent.
Mit jelent győzikével álmodni? Részletek lent
Szerintetek mit jelent, hogy az anyám azt álmodta, hogy engem megerőszakolnak?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!