Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy gyakran álmodok az exemmel?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt jártam az első barátommal, nagyon szerettem és nehezen tettem túl magam a szakításon. Aztán rendeződött a viszonyunk, néha szoktunk beszélni még mostanában is.

Már 3,5 éve van barátom, akit tényleg nagyon-nagyon szeretek, el sem tudnám képzelni nélküle, mindent közösen tervezünk.

Viszont ezek az álmok.. van, hogy egy darabig semmi, majd egymás után többször is vele álmodok. Az utóbbi időben átlagosan kb kéthetente jelent meg az álmaimban. Álmomban is tudatában vagyok annak, hogy van barátom, és tudom, hogy helytelen, amit teszek (legtöbbször csókolózom az exemmel, de volt, hogy azt álmodtam, szexelünk), nem is nagyon akarok belemenni. De olyan is előfordul, hogy a barátom is ott van, és látja, hogy pl. csókolózunk.

Nem tudom, miért álmodok ilyeneket, nem vagyok már rég szerelmes abba a férfiba. Mindenesetre zavar, mert nem szeretnék a múlttal foglalkozni, hiszen nekem itt van a jelen, ami tökéletes.

Veletek is szokott ilyen lenni? Mi lehet az oka?


2019. jan. 11. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A zombi harcosok felejthetetlenek álomban visszatérnek!
2019. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek egyetlen oka van: a régivel jobb volt a szex. Ennyi. Ugye?
2019. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!