Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanába gyakorlom a tudatos...

Zollot kérdése:

Mostanába gyakorlom a tudatos álmodást álmomba néha rájövök hogy álmodok de nem tudom irányitani az álmom csak sodródok a történéssel. Hogyan tudok más helyre kerűlni vagy irányitani az álmom?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdj kicsivel, tűzz ki megvalósítható célokat. Pl. a repülés. Először nekem az sem ment, csak nagy, suta ugrások lettek belőle. Aztán szép lassan gyakorolgass. Előbb-utóbb menni fog az irányítás, de nyilván olyasmire ne számíts, hogy mindent te irányítasz. Általában csak egy-egy részét sikerül az álomnak szabályozni.

A másik helyre jutáshoz javaslom, hogy próbálj meg átmenni a falon, miközben elképzeled, hová akarsz megérkezni. Álomban ez simán be szokott válni. Kevésbé radikális megoldás az ajtó kinyitása, és elképzeled, hogy mi legyen a túloldalán.

2019. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiába vagy tudatában, nincs elég tudatosság.

Határozd el magad, hogy amint tudatodra ébredsz, álom ura leszel, illetve kiszállsz a folyás alól.

Ez után te döntöd el, mit akarsz gyakorolni.

2019. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is lelkes kezdő vagyok .

Ha szeretnél szívesen elbeszelgetnek erről a témáról , hatha ezzel is segítjük egymást.

2019. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!