Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy már csak pár nap van az esküvőmig (valóságban szingli vagyok). Álomban elkezdtünk készülődni, tortát rendelni, stb. Egy pici seb volt a lábamon (olyan kiütés szerűség), álmomban megkérdeztem anyukám, hogy az esküvő miatti izgalom miatt van-e, és azt mondta igen.

Utánna találtam egy nagyon szép nagy fehér virágot egy nagy virágzott fán, leszakítottam, és a hajamba akartam tűzni. Utánna egy csapat gyerek elkezdett lövődözni rám,és harcoltam velük.

A valóságban nagyon szeretem a gyerekeket.

Hogyan lehetne értelmezni ezt az álmot?



2019. jan. 14. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A tudatalattid így tudatja veled, hogy még nem állsz készen a gyereknevelésre, valószínűleg felsülnél benne.
2019. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Életkorod? Nemed?


Ui: valószínűleg az Ádám-Éva Édenkerti történetet álmodhattad meg. De ez csak halvány tipp részemről...


Osztom az 1-es válaszoló "gyermekvállalási kétségekről" szóló véleményét!


Üdv: 45/N

2019. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!