Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma éjjel ( visszatérő álom...

Ma éjjel ( visszatérő álom legalább 4 x) ujra olyan érzés volt mintha kiszálltam volna a testemből de nem láttam magam csak a szobát és nagyon hangos kibírhatatlan sipolás is követte az egészet és nehezen kapok levegőt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma éjjel ( visszatérő álom legalább 4 x) ujra olyan érzés volt mintha kiszálltam volna a testemből de nem láttam magam csak a szobát és nagyon hangos kibírhatatlan sipolás is követte az egészet és nehezen kapok levegőt! És olyan érzés mintha valaki el akarna vinni magával de nem látok senkit se csak érzem hogy ez a valami nem jo és azonnal elkezdek imádkozni álmomban ès a nyakláncomon a keresztet erősen szorítom! És azutàn ez az egész megszűnik ès felébredek! Mi lehet ez? ( remélem nem gondoltok őrültnek és érthető ahogy megfogalmaztam )
2019. jan. 19. 11:13
 1/5 anonim válasza:
Tul sokat jarsz ide az ezoterika rovatba,ezert almodtal ilyent
2019. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SztupaDin ***** válasza:
Alvásparalízis volt. Velem is előfordult már.
2019. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy halálközeli élményed volt. A tested valamiért bedobta a kulcsot, egy-egy pillanatra, de aztán visszaált a normális működés. Nekem volt már ilyen, és mikor olvastam a kérdést egyből ez jutott eszembe...
2019. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ird be a youtube on hogy Öszetört valóság.

ott megkapod a választ.

2019. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kreténpali ***** válasza:
Agyérelzáródás, -szűkület szerű tünet.
2019. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!