Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy amit a páromnak akartam adni ajándékokat meg amiket kaptam elégettem,és volt 1 gyűrű az ujjamon ami az álmom vége felé nem volt a kezemen,és többé már nem beszéltem a párommal,a párom ugyan ezt álmodta csak akkor az esküvőnk volt és utána sétáltunk haza hozzánk és állítólag elidegenültem mintha nem is ismernénk egymást,majd haza sétáltam ő meg egy másik lányal beszélgetett.

2019. jan. 20. 15:20
 1/5 anonim válasza:

Az elégetés a TŰZT jelképezi

A gyűrű a GYŰRŰT (igen azt a gyűrűt)

A gyűrűt mint írtad eltűnt,kinek kellhet a gyűrű? A párod lenyúlta a GYŰRŰT,és odaadta a másik l@nynak.

Át@lt a sötétségbe.

Nem lehet tudni de.....ahh várjcsak.

,,Oin megvizsgálta az előjeleket,és az előjelek azt súgják eljött az idő.Hollókat látták a hegy felé repülni ahogy azt megjósolták.Midőn a hajdani madarak Erebornba visszaszállnak,az lesz a vége a féreg hatalmának"

Így szól a jóslat.A FÉREG itt a sárkányt jelképezi.

Aaaaaah 😈😈😈😈😈

Ash nazg darbatulûk,ash nazg gimpatul Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Veszélyes de így van.

A lánynak valami köze van Szauronhoz.

Úristen!!!!!!!! Hhhhaaaaa.....💀💀💀💀

2019. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A szerelmedet elnyelték a sötétség karmai.

Csak TE ,csak TE tudod őt kiszabadítani az örök szenvedés fogságából.Csak te vagy képes arra ,hogy egy ekkora gyűlölettel megbirkózz.

A háború közel jár.

2019. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyetlen céllal indították a háborút.

~Mugen Tsukoyomi~

A gyűrű csak eszköz, a párosát csak kihasználják

2019. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Párodat*
2019. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát amikor elvesztettem a gyűrűt az itt volt nálunk egyedül voltam,és egyik pillanatban rajtam volt a másikban nem...
2019. jan. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!