Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Terhes vagyok és még nem...

Terhes vagyok és még nem tudjuk a baba nemét,2 éjszaka is azt álmodtam, hogy lányom lesz, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
13-14 hetes ultrahangon azt mondta az orvos, hogy talán fiú de nem biztos. A héten már 2x álmodtam kislánnyal, elsőnek a baba nevét álmodtam meg most meg azt álmodtam konkrétan, hogy kislányom születik. Ez jelenthet valamit? Ami igaz, hogy nagyon vágyom egy kislányra de amióta a doki azt mondta, hogy talan fiú azóta már teljesen elfogadtam, hogy fiam lesz.
2019. jan. 25. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Azt jelentei, hogy nagyon vágysz egy kislányra.

Ennyi. Semmi több.

2019. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Azért álmodtad ezt, mert kislányra vágytál.
2019. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De már lemondtam róla fejben és már a kisfiúnak örülnék jobban. Teljesen átállt az agyam.
2019. jan. 25. 09:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégsem mondtál le róla, mert a doki is meghagyta a reményt.
2019. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha le is mondtál róla, akkor is tudat alatt kislányt szeretnél. Ezért álmodtad ezt.
2019. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Gyakorlatilag a saját kérdésedet válaszolod meg "13-14 hetes ultrahangon azt mondta az orvos, hogy talán fiú de nem biztos." ... "Ami igaz, hogy nagyon vágyom egy kislányra"

Az álmok mibenlétével kapcsolatban ––>> [link]

2019. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Igazából már korábban meg tudják határozni a baba nemét, de azért várnak azt hiszem a 12. hétig, mert addig lehet elvetetni, és nem akarják, hogy a gyerek neme miatt legyen abortusz (van, aki tesz ilyet). Kislányt szeretnél, ezért álmodtad. Visszanőni már nem szokott. :-)
2019. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
88%

Szerintem semmit nem jelent, anyukám is azt álmodta, hogy fia lesz, helyette meg lány lettem. :)


De gratulálok neked, és boldog babavárást! :)

2019. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
lehet, szoktak a megszületendő gyerekek lelkei beköszönni.
2019. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én mindig is fiút szerettem volna és mikor kiderült hogy babát várunk valahogy éreztem biztos voltam benne, hogy fiú lesz. Még mondtam is mindenkinek:) a terhességet is jóval előtte éreztem, hogy valami fura. Nagyon sokáig nem mutatta meg ki van a pocakban és már nagyon el szomorodtam, hogy azért mert biztos kislány. El kezdtem beletörődni, majd elfogadtam hogy kislány lesz és végül örülni is tudtam neki. Aztán jött a bumm és megmutatta hogy kisfiú. Kicsit csalódtam mert bele torodtem a kislanyban, de persze boldog is voltam.

Aztán rá jöttem, hogy igazából teljesen mindegy mert bármelyik lenne is ugyanúgy örülnék neki :)


Viszont annak ellenére hogy mindvégig fiút szerettünk volna, lány nevet sokkal könnyebben találtunk :)


Fel a fejjel :) boldog babavárást és ha kiderül ki lakik a pocakban nagyon érdekel ;)

2019. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!