Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek hol találnék...

Szerintetek hol találnék olyan fiatalokat, akikkel Budapesten belül, mondjuk hetente összegyűlnénk és a tudatos álmodás módszereit beszélnénk meg, megosztva egymással a tapasztalatainkat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom hogy elalvás előtt kezdem a történetet (attól függ miről szeretnék álmodni) , a lényeg hogy mindig be/ki kelljen menni egy ajtón. Így mikor elkezdek álmodni már csak az ajtót kell megtaláljam. Volt már mögötte minden: nő (bármilyen, bármelyik), repülő hangár a géppel, lottósorsolás (mire felébredtem elfelejtettem a számokat...), marsjáró a szkafanderrel de volt hogy csak a környéken röpködtem mint egy madár.
2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A legapróbb zörej is kizökkent. Füldugóval kéne csinálni? Az meg egy idő után kellemetlen. Isten mgbszta
2019. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!