Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon felzaklatott a legutóbb...

Nagyon felzaklatott a legutóbbi álmom egy részlete. Lehet tenni ellene valamit? Van-e valami jelentése?

Figyelt kérdés

Már körülbelül harmadjára találkoztam ezzel a jelenséggel álmomban (legalábbis ennyire emlékszem) és kezd egyre jobban zavarni. Az ujjaim végén apró eperlevelek kezdenek el nőni szabályos mintázatban (kb az ujjlenyomatommal megegyező alakzatban), egyesével. A legutóbbi álmomban ki is húzogattam őket, mintha szőrszálak lennének és kis lyukakat hagytak maguk után, de nem véreztek, csak az alattuk lévő bőralja látszott kicsit. Éreztem is őket és ez a legrosszabb az egészben, mert ugye egy szőrszál kihúzása általában nem kellemes, az ujjbegyek meg különösen érzékenyek.


Annyira nem tűnhet komolynak a dolog, de mivel általában elég nyomasztóak az álmaim szinte minden tekintetben (színvilág, helyszínek, szereplők, cselekmény, stb), így nekem furcsa, hogy egy ilyen kis apróság még ébren is majdhogynem rosszullétet okoz, ha csak rágondolok. (A többi dolog nem zavar, általában, sőt, szeretem.)

Elég sokat gondolkodtam rajta, hogy hol láthattam ezt, mert nagyon ismerős volt és rájöttem, hogy az Annihilation című film egyik jelenetében “hal meg” így egy nő, aki lényegében szépen lassan átalakult növénnyé (neki először az alkarja belsején nőnek hasonló levelek). Az érdekes az, hogy azzal a filmmel kapcsolatban sokkal jobban megviselt a medvés jelenet (főleg a hangja), arról mégsem álmodtam, vagy nem volt annyira jelentős, hogy visszatérő motívum legyen.


Hálás lennék bármilyen tanácsért, ami segíthet. Egy ilyen (valószínűleg) film generálta problémával nem szívesen fordulnék szakemberhez, de ha súlyosnak lesz ítélve a dolog, akkor nyilván nincs kizárva az se.


20/L



2019. febr. 2. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésben ott a válasz is. Állj le a filmekkel, és mint a legtöbb "para-normális" lány nézz helyettük telenovellákat.

Megjegyzés: a romok egy B-kategóriás szar!

2019. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha most leállok a filmekkel (amiket amúgy szeretek és eddig nem volt belőlük gond), az már nem nagyon segít a jelenlegi problémámon, de köszönöm a hasznos tanácsot. A “para-normális” egy kicsit erős jelző, mert amúgy inkább vagyok normális, szóval az erre tett megjegyzés szintén nem túl építő jellegű.

Értem én, hogy lenézzük a fura cosplayes, meg magukat farkasembernek/vámpírnak/elfnek képzelő creepeket, de biztosíthatok mindenkit afelől, hogy nem tartozom egyik kategóriába se. (Nekem pedig bajom nincs velük, de az tény, hogy baromi furák.)

2019. febr. 2. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A "para-normális" csak egy szóvicc volt részemről, másrészt ott van a válasz a kérdésedben, itt pedig még több válasz az álmokkal kapcsolatban: [link] Ha sikerült megérteni az álmok miben-létét nem nehéz kitalálni a jelentésüket, jelentése: Láttál egy filmet és az agyad visszatükrözte. Túl sokat képzelsz bele.
2019. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!