Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami/lehet valami...

Van valami/lehet valami jelentősége ennek az álomnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nagyon tetszik. Nem ismerjük annyira egymást,csak alap dolgolat tudok róla és fordítva. Az egyik éjszaka azt álmodtam,hogy nagymamám házában voltam és hirtelen megjelent ő megfogott hárulról és be lökött az egyik szobába. Ott csókoloztunk majd hirtelen eltűnt. Üzenetet írt amiben az állt : "lehet a külsőd átlagos, de különleges vagy a magad módján. Tényleg kedvelsz?" Mire én valami olyasmit mondtam,hogyha nem kedvel ő engem akkor miért érdekli? Mire a válasza az volt,hogy miből gondolom,hogy nem kedvel? És erre vége lett az álomnak. Egy máaik álmomban meg egy könyvtárban voltunk,ott hátulról le fogta a szemeim és a fülembe súgta,hogy különleges vagyok,majd hirtelen egy esküvőm kötötttünk ki,a többire már nem emlékszem. Lehetnek ezeknek valami jelentőségei?
2019. febr. 7. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Valoszínűleg csak annyit hogy vágysz arra a srácra.
2019. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmoknak sokszor kiegyensúlyozó szerepük van. Tök természetes az, hogy ha valaki annyira tetszik, hogy sokkat kattog rajta az agyad, akkor álmod egy kis testi vagy érzelmi kielégülést ad erre.
2019. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagymamád tudja(nagymama háza), hogy van egy fiúd(megjelent ő). A mamád szerint a fiú része akar lenni az életednek(belökött az egyik szobába) és vonzódtok egymáshoz(csókolóztunk). A mamád biztat, hogy nem csak játszani akar veled a fiú(üzenetet írt). Igazából nem érzed az érdeklődését(válaszod). Csak a mamád gondolja(fiú válasza).

Sokat gondolkodol, tépelődsz azon(könyvtár), hogy nem mer a fiú nyíltan kezdeményezni(hátulról), csak sejtetni próbálja(befogta a szemem), hogy érdeklődik(különleges vagyok) és össze akarja kötni az életét(esküvő) veled.

2019. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az álmod olyankor szadt meg, amikor olyan dolog történt volna, amit vele még nem éltél meg. Tehát azt nem tudta az agyad lejátszani. Az, ped´g egyértelmü, ohogy nagyon vágyol rá. Mi lenne, ha megpróbálnád "bekeríteni" ?

Hívjad el egy cocacolára, vagy V-ra, vagy burgerre. Ha kérdi, hogy miért, akkor azért, mert tetszel nekem....... Merészség is lehet a dologban, vagy nem ?

2022. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!