Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent az, ha már ebben a hónapban másodjára álmodom azt, hogy anyukám meghalt?

Egyetlen egy dologtól félek ebben az életben. Az pedig az, hogy elveszítem anyukámat. Aztán már ebben a hónapban másodjára álmodom azt, hogy 1-1 baleset során életét vesztette. Mondanom sem kell, sírva keltem fel mindkét alkalommal... ez mit jelent?? Ugye nem jelenti azt, hogy tényleg baj lesz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, #dream, #halál

febr. 10. 16:36  Privát üzenet  

A válaszok

nem, ne aggódj, anyukád biztonságban van!

Ez az álom a gondoskodásról, biztonságról és otthonról alkotott énképednek a változását jelenti.

Ez azt jelenti hogy változol. A halál álomban mindig változást jelent.

Ez egy jó álom.

Érzelmileg és énképileg fejlődsz. Ez azt jelenti.

üdv

ezüst.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 10. 22:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Megnyugtattál. :)

# 2/3Időpont febr. 11. 09:48 Privát üzenet
Számomra furcsa az első válaszoló válasza. Nem vagyok profi álomfejtő, de nem erre gondolnék.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 00:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hónapban másodjára paralízises rémálom, egyébként nem szoktam emlékezni az álmomra?
Barátnőmnek ebben a hónapban másodjára jött meg, de most nem rendesen hanem ilyen barnás es ilyen nyúlós. Mi lehet az oka?
Mit tegyek ha ebben a hónapban már másodjára jött meg?
Mennyire normális hogy másodjára jött meg ebben a hónapban?
Mi lehet az oka, hogy már a hónapban másodjára jön meg?
Mitől lehet ez? Ebben a hónapban másodjára jött meg a menstruációm, még soha nem volt ilyen.

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!