Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van visszatérő rémálmom,...

Miért van visszatérő rémálmom, és mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Már régen történt az első ilyen jellegű álmom, de mostanában újra előjöttek. Az elsőben egy sötét folyosón közeledett felém egy íjesztő pasas,villogó lámpák,hideg kő,minden ami kell,egy karnyújtásnyira volt tőlem a lakásom ajtaja ahol segítséget kérhetnek,de lefagytam és csak néztem ahogyan közeledik felém. Ez pár éve volt. Pár hónapja azt álmodtam,hogy megyek iskolába,tél van:fagyos kacskaringós úton. A kanyarban látom hogy jön egy csöves kinézetű pasas velem szembe,nagyon nem szimpi,így átmegyek az út tuloldalara. Az egy idő után megszűnik,viszont amiről letértem folytatódik.megpróbálok az uttesten átmenni,de az be volt fagyva,és elkezdek lecsúszni rajta egy vízzel teli zárt szobába. Onnan próbálok kijutni,és amikor visszanézni oda ahonnan bejutottam ott van a csöves kinézetű pasas és felém jön.

A harmadik max. 2hete volt. Egy szállodában vagyok, napközben talalkozok valami indiai perverz pasassal aki nagyon rám mászik. Lekoptatom. Eljön az este,kimegyek a folyosóra valamiért. Meglátom ahogyan a pasas felém közeledik,megpróbálok visszafutni a szobámba de bezárják az ajtót és amikor majdnem megfog felébredek.



2019. febr. 11. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ijesztő alak az árnyék személyiséged, azok a dolgok amit nem tudsz elfogadni magadba. Olvas utánna: Jung árnyék.

A lakásod a normál napali tudatod, személyiséged de ban valami érzelmi elfojtás ami folyton előtör a tudattalanból. A víz az alsó szobába a mélyben lévő érzelmekre utal. Mindrgyik álmodban kiakarsz térni ez elől de nem tudsz visszatérni a "normál" álapotba, folyton bezavarnak a tudsttalanba lévő erők. Szembe kell nézned vele, akkor megváltoznak az álmaid.

Gondoljozz magadon, mit gondolsz és érzel az emberekkel és világgal kapcsolatban és miért.

Ami kerget álmunkban az mindig olyan, amit nem tudunk elfogadni magunkban. Ha elfogadjuk megszelidül az álom.

2019. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Woow nagyon köszönöm:)
2019. febr. 12. 13:44
 3/3 Mickbro ***** válasza:
Valamilyen elfojtott, megoldatlan probléma elöl menekülsz. Nézz vele szembe és küzdj álmodban is, s talán ez hatással lesz az ébren töltött életedre is!
2019. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!