Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek milyen vicces, vagy...

Nektek milyen vicces, vagy beteg álmotok volt?

Figyelt kérdés
Nekem elég sok van:)
2019. febr. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt(Van!Pl:Isten voltam álmomban és én irányitottam a világot!Minden Lányt meghúztam!xd.Aztán majd a péniszem eltört és ujra ember lettem csak hogy nem ember,Hanem egy kis repűlö és össze vissza repűltem a sajált házunkba!Xd
2019. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg beteg álmom van. Tegnap azt álmodtam, hogy terhes vagyok, de nem tudom kitől. Még szűz vagyok de érdekes volt.
2019. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok és alsónemű nélkül mászkálva egy kisebb kecske jött utánam és akart nekem a nyelvével örömet okozni, én meg próbáltam eltávolítani, de féltem, hogy megharap. De azért annyira mégse volt rossz.

Semmi használhatót nem találtam erről az álmoskönyvekben.

2019. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ami másnak is vicces/beteg lehet a szereplők ismerete nélkül is, azt általános iskolás koromban álmodtam. Az elsős tanító nénim (kb.60 éves volt mikor tanított, nem annyira öreg az még persze, de olyannak láttam kisgyerekként, amilyennek egy tipikus idős nénit elképzelsz) egy barlangban vörös drágakövekkel megjelölt dobozokban emberi testrészeket (koponya, ágy, szív) őrzött. Rengeteg doboza volt, polcokon.
2019. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy a csaj aki tetszett, terhes lett a barátjától és össze kellett házasodniuk, ami a gimi tornatermében történt, ahova járunk. Aztán a srác lelépett, a csaj meg magára maradt.
2019. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!