Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért ölelgetem...

Szerintetek miért ölelgetem magamhoz alvás közben a párnámat?

Figyelt kérdés
Mostanába nem álmodok semmit, és egy éjjel többször is felébredek,és azt veszem észre, hogy a párnám nem a fejem alatt van, hanem a kezeim között. Már lassan egy hete ez megy. Szerintetek mitől lehet?

2019. febr. 17. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez rossz kategória ennek. Semmi köze nincs az ezoteriához. Szeretetre vágysz és ölelésre. Rengetegen alszanak így. Én már több éve tudatosan így fekszek le, mert nagyon bújós vagyok és nem tudok úgy aludni, hogy ne öleljek valamit.

Úgy látszik normális kapcsolatra és gyengédségre vágysz.

2019. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a takarót szoktam ölelgetni.. Amúgy lehet igaza van 1 nek, de mivel pl én már örökké egyedül maradok, ezért csak a takaró jöhet szóba :)

Egyébként szerintem ad egy kis biztonságérzetet is.

2019. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a kispárnán fekszek (fejem) a nagypárnát átkarolom
2019. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen csak így kényelmesebb a testednek alvás közben. Én például falnak fordulva fekszem kényelmesen, nem tudom, miért, de bármelyik oldalamon fekszem, falnak fordulok. Egy időben nem figyeltem erre, elaludtam valahogy, de átfordultam álmomban a fal felé, most már alapból úgy alszom el, és az az érdekes, hogy így hamarabb is tudok álomba merülni, ha egyből a tökéletes pózba fekszem le aludni.
2019. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#minekmentoda
2019. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2019. febr. 25. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:
szex hiány 😊
2019. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez a magány érzése, és törődésre kapcsolatra stb vágysz :)
2019. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is csak már több hónapja :(
2020. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!