Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelképez álomban a drog?

Mit jelképez álomban a drog?

Figyelt kérdés
Minden éjjel vannak drogos álmaim,és ugyanazt az érzést adják,mint a valóságban,bár már évek óta nem drogoztam,de mégis álmomban vagy egy drogfüggőt játszok,vagy simán drogozok. Euforikus érzést ad. Szóval olyan mintha drogoznék.
2019. febr. 18. 13:41
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem is sokszor van ilyen, bár én élvezem ezeket az álmokat, és örülök neki.
2019. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ilyen, főleg mikor aktív használó vagyok. Habár ilyenkor nap közben is szinte folyton a cuccra gondolok, vagy hogy hogy kéne beszerezni, vagy hogy épp mivel lövöm be magam. Sokszor van nagy fless is, ami hasonlíthat az eredetihez, d

Amikor sikerül elengedni ezt, akkor még pár hétig általában elég sűrűn vannak ilyen álmok, aztán csak ritkán..

2019. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ilyen, főleg mikor aktív használó vagyok. Habár ilyenkor nap közben is szinte folyton a cuccra gondolok, vagy hogy hogy kéne beszerezni, vagy hogy épp mivel lövöm be magam. Sokszor van nagy fless is, ami hasonlíthat az eredetihez, de mikor felébredek elmúlik.

Amikor sikerül elengedni ezt, akkor még pár hétig általában elég sűrűn vannak ilyen álmok, aztán csak ritkán..

Ez az egész amúgy is csak a tudatunk játéka. Semmit nem szabad komolyan venni...

2019. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi! Kicsit becsavarpdott a telcsim, és véletlen kétszer küldtem el..
2019. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni amikor sokat gondolok a drogokra szerintem ez csak annyi hogy az agyad feldolgozza azt ami a nap folyaman tortent veled
2019. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!