Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom fejtés! Szerintetek a...

Rémálom fejtés! Szerintetek a tudatalattim üzenne? Mégis mit?!

Figyelt kérdés

Hihetetlen furcsa álmom volt. Egy tanteremben ültem, körülöttem régi barátokkal és olyan volt a pillanat, mintha egy tanítási óra előtt történt volna.


Egyesek azt a pletykát terjesztették, hogy Selena Gomezről fog szólni a kisfilm majd a kivetítőn. Egyik régi barátommal sikerült veszekednem, azután szóltam a mellettem ülőnek, hogy ne beszéljen hangosan, mert nem fogom hallani a filmet, de mintha meg sem hallotta volna. Átnézett rajtam.


Sötét lett a teremben, a régi biosz tanárom a laptopról elindította a filmet, ami a kivetítőn ment. Fekete-fehér volt és hátulról a lány tényleg úgy tűnt, mintha Selena Gomez lenne. Azután kezdett színessé válni a film miután egy férfi kéz átsegítette a fényen. Színes, virágzó, rózsaszínes-lilás fák jelentek meg, a Nap sütött. Békés volt minden, a madarak csicseregtek. Egy elvarázsolt hely volt. Ekkor a rejtélyes lány arca megjelent és én voltam az. ÉN! Meglepődötten néztem a székben, beszéltem, de senki sem nézett rám és senki sem hallott. Ekkor láttam, hogy áttetsző vagyok. Egy szellem.


Azután megjelent a film címe a vége felé, az volt a címe, hogy: a Mennybe jutás.

Az a volt barátnőm, akivel veszekedtem, kiderült, hogy csak odaképzelt. Úgy ültünk, hogy én balszélen, ő a jobbon és köztünk egy közös barát.


Az sokkolt csak benne, hogy kívülállóként láttam magam a halál után és egy furcsa helyet, ami elvileg a Menny.



2019. febr. 20. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez semmi. En akkor látok ilyet ha be vagyok drogozva.
2019. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Irigyellek; hogy Téged nem ráznak meg az ilyen “látomásaid”! :D
2019. febr. 20. 00:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt már ehhez hasonló álmod? Vagy esetleg jós álmod?
2019. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Voltak már rémálmaim, de ehhez hasonló meg sosem. Jós álmokról sem tudok, a megérzéseim jók, de a dolgokat álmokon kívül érzem meg inkább :/
2019. febr. 20. 14:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod a biosz tanároddal?
2019. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen. Se nem rossz, se nem jó. De sose volt köztünk konfliktus.
2019. febr. 20. 22:34
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem erre egészen egyszerű a magyarázat: arra tudok gondolni, hogy a sulidban úgy érezted, hogy nem kapod meg a kellő figyelmet, átnéznek rajtad a többiek, gyakorlatilag csak egy szellem vagy. a filmben pedig azért szerepeltél te, mert mindezek ellenére arra vágytál, hogy végre te lehess a figyelem középpontjában, minden szempár rád szegeződjön. nem hiszem hogy az álmodnak bármi köze lenne magához a halálhoz, inkább az osztályban betöltött helyeden van a hangsúly.
2019. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentet, ahol végre véleményt is kaptam! :) Sajnos ez sem talált. Már rég nem vagyok iskolás és mindig társasági ember voltam, a figyelmet néha akaratlanul is megkaptam. De ha igaz lett volna amit írsz akkor meglenne a válasz a furcsa álomra, viszont így sajnos nincs. Teljesen tanácstalan vagyok :(

Leginkább a rólam szóló film volt a megrázó. Mikor megláttam a saját arcom és a címet; hogy a Mennybe jutás.

2019. febr. 20. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:
legutolsó vagyok: egyébként miért tartod ezt rémálomnak? én semmi rémeset nem találok benne. érthető módon álmodban megijedtél, de ettől függetlenül szerintem nem kéne rémálomként tekintened rá. ahogy te magad is mondtad csiripeltek a madarak, minden idilli volt. én nem feltétlen hiszek ebben, de ki tudja.. talán álmodban kaptál egy pillanatnyi betekintést abba, hogy mi vár ránk a halálunk után :) " gy férfi kéz átsegítette a fényen " persze ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy te a közeljövőben meg fogsz halni, csak mert ha jól gondolom te ettől tartasz. egyszerűen csak lehet, hogy bepillantást kaptál.
2019. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, jól látod, inkább a halál gondolata rémít meg. Az, hogy ilyen fiatalon akár bekövetkezhet.

A válaszod és érdeklődésed meg nagyon szépen köszönöm! Jó éjszakat neked! :)

2019. febr. 20. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!