Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban senki se látott?

Figyelt kérdés

Az álmom nagyjából úgy volt, hogy reggel bementem az osztályterembe, de bárkihez is szóltam, nem reagált rám. Aztán elkezdődött az első óra, de az osztályfőnökünk jött be, és közölte a hírt, hogy ahogy látják, üres az én helyen üres. Ezt már itt nem értettem. De aztán mondta, hogy Tamara (ez az én nevem) meghalt. Itt még a padtársam se reagált, pedig ha valaki, akkor ő az egyik legjobb barátom.

Az első 5 órában az osztállyal voltam, de senki se látott. Az utolsó óránk lyukasóra volt, sokan haza mentek, a többiek egy teremben voltak, de én lementem egy olyan helyre az udvaron, ahol sokat szoktam lenni. Előttem elmegy egy olyan ember, akivel aznap még nem találkoztam, de ő köszönt nekem. Ezt nem értettem, de kiderült, hogy ő lát engem. Ennek nagyon megörültem, mert ő volt az egyik ember, akitől elköszöntem volna...


Többre sajnos nem nagyon emlékszek, még talán egy-két dologra


Ha valaki tudna segíteni? :(



2019. febr. 21. 17:45
 1/3 grafno ***** válasza:
Csak kulso szemlélő szerepét töltötted be álmodban ezért nem látták. Legközelebb meg egyedül lesz az álmodban és senkit sem fogsz látni.
2019. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Álmoskönyvet lapozd át ha van és ott mindent megtalálsz, hogy mit jelent.
2019. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tele vagy tettvággyal(reggel), de az osztálytársak nem akarnak foglalkozni veled(nem reagált rám). Mert az osztályfőnök gyűlöl(meghaltál). Amit senki sem ellenez, még a padtárs sem(még az se reagált). Próbálsz változni, beilleszkedni(5 órában), de eredménytelen(senki se látott). Végül feladtad a dolgot(utolsó óránk lyukasóra). Úgy véled sokan menekülnek(haza mentek), a többiek egyetértenek(egy teremben voltak). Te függetlenül tőlük önmagad adod(udvar, ahol sokat szoktam lenni) és van aki elfogad(köszönt).
2019. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!