Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van most egy lány aki tetszik...

Van most egy lány aki tetszik és vele álmodok néha?

Figyelt kérdés

De mindig azt álmodom hogy valakivel együtt van és csokoloznak randiznak stb de valahogy mindig azt veszem észre hogy én vagyok az a srác de valahogy mégsem mikor felébredek hirtelen azt hiszem hogy mással volt de utána eszembe jut hogy az én voltam csak kívülről látom magamat


Et mit jelent? Van egyáltalán neki valami jelentése azon kivul hogy tetszik a lány


Igazából arra vagyok kiváncsi hogy magamat kívülről látom mint ha csak egy filmet néznék de a főszereplő én magam vagyok



2019. febr. 23. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vágyaid jelennek meg az álmodban, és azért tűnik úgy, mintha film lenne, mert nem teszel/tehetsz semmit, hogy a lány a tied legyen.
2019. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!