Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sűrűn azokról a...

Miért álmodok sűrűn azokról a rossz dolgokról amiket az exem csinált velem, ha napközbe próbálok rá nem gondolni?

Figyelt kérdés
Ennyire nem tudnák feldolgozni?
2019. febr. 23. 17:13
 1/7 anonim válasza:
Csak érdekel mi történt.
2019. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi amit vonzol vagy taszítasz a tudatodban, azt megkötöd. Ahhoz hogy elengedd, mindenféle minősítés nélkül kell csak látni. Ezek már csak gondolatok a múltból, és nem többek álomképeknél. Amit nem sikerült magadban lerendezni, azok jöhetnek vissza az àlomban, mert valamiért még tudat alatt nem tudtad elengedni. Idővel azért így is jobb lesz, de próbáld teljességében látni az egészet, és úgy könnyebb lehet elengedni is..
2019. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Velem is ez volt..
2019. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van barátod/barátnöd, ismerösöd akivel elbeszélgetnél azokrol a rossz dolgokrol? (Segit általában a feldolgozásában.) Vagy ha nem akarsz ismeröst beavatni, nekem is megirhatod priviben, hogy beszélgessünk rola.
2019. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is csak az idő segített.. Mondták ismerősök, hogy programok, rendezvények... Ez valakinek beválik valakinek nem, én is egész nap szinte eszembe sem jutott de éjjel meg kínzott a gondolat, hogy jó volt vele... De ne felejtsd, az exed nem véletlenül az exed, amikre már csak gondolsz azok szerintem a szép emlékek.. De ne a múltban hanem a jelenben élj,ha van egy olyan dolog amit szeretsz csinálni, lefoglal, kikapcsol akkor csináld azt, vagy ha még nem jöttél rá mi az akkor próbálj ki új dolgokat, példának okául itt van nekem a motorozás, maximálisan kikapcsol, bármi van ebbe belemenekülhetek :) A fel nem dolgozott érzelmek a legrosszabbak, ha úgyvan sírd ki magad, ha valamit megakarsz beszélni vagy kiakarsz mondani, hát tedd meg, ha bennt tartod az csak mérgezi a lelked. Van még pár tanácsom, ha gondolod írj privátot :D 16/F
2019. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Hát engem inkább a rossz dolgok gyötörnek este, de köszönöm :)

2019. febr. 24. 01:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus is segített nekem rossz dolgok feldolgozásában.
2019. febr. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!