Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban egy bizonyos személy...

Álomban egy bizonyos személy külseje is lehet kevésbé részletes, mint a valóságban?

Figyelt kérdés
Érdekel a tudatos álmodás, még eléggé kezdő vagyok benne, de néha sikerül. A "teremtés" nem igazán megy. Már átéltem ennél intenzívebb tudatos álmot, de itt is összejött nagyjából. Tehát álmodtam valakiről, akit első ránézésre felismertem, sőt, mintha biztosan tudtam volna kicsoda, ennek örömére le is smároltam, de aztán jobban megnéztem, és elbizonytalanodtam. XD Azt olvastam, hogy a tárgyak, apró részletek álmukban eltérhetnek a valóságtól, de ez igaz személyekre is?

2019. febr. 24. 05:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze a hogy eltér a valóságtól. Álomban a lelki szemeiddel látsz. Az eltéréseknek külön jelentésük, mondanivalójuk van.
2019. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!