Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden hónapban többször van...

Minden hónapban többször van egy visszatérő álmom egy nagy kórházról. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és ez az álom azóta jelen van, mióta az eszemet tudom, már egész kisgyerekkoromban is jelen volt. Az a lényege hogy egy elég nagy kórház folysóin mászkálok, vannak valami lépcsők , emeletek, talán ott is lakok de ez nem biztos. Egyszer álmomban kívülről is láttam a kórházat, valami kisebb homokos rész volt előtte és villamos ment az utcában ahol volt. Sárga színű villamos. Van az épületben egy nagyobb rész ami szebb és fa bútorok vannak benne és a modern világban van, de kicsit talán régies is. És van a többi része ami ugye kórház. Olyan valóságosnak tűnik az egész. Olyan 1960 körüre tenném.

Amit tudni kell rólam hogy sosem voltam még kórházban nem műtöttek, max háziorvosnál voltam vírusok miatt.

Szerintetek mi lehet ez az egész?

Ja és vannak velemszületett rendellenességek is. Asperger szindróma, kevert személyiségzavar és ferde gerinc, abból kifolyólag problémák a lábizomzatomban néha (ujj-görcs, ilyesmi).. De ezeket csak mögöttesen mondom..



2019. febr. 28. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Legutóbb azt álmodtam (hétfőn), hogy mászkálok a folyosókon megint aztán volt valami hely ahol ebédeltek emberek és álmomban repültem, át azon a folyosón ahol ebédeltek az emberek, ki az ablakon, úgy mint ha úsznék de repültem de olyan természetesnek tűnt, és elég jeges télidő volt odalent ahogy ráláttam az egész területre. Ez is elég furcsa volt..
2019. febr. 28. 11:25
 2/3 A kérdező kommentje:
Plusz a veleszületett rendellenességekkel együtt olyan életem van ami cseppet sem mondható mindennaposnak.. Szóval így együttvéve elég furcsa és ebbe már egyre többet belegondolok...
2019. febr. 28. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Depresszióból(nagy kórház) próbálsz menekülni(folyosóin mászkálok). Valamikor jobb a helyzeted, van mikor rosszabb(lépcsők, emeletek). A depresszió az életed részévé vált(talán ott lakok). A depresszió társul egy kis magánnyal(homokos rész előtte). Az élet(villamos), melyet élni szeretnél(sárga) elmegy melletted. Te meg egy helyben toporogsz(kórház). Pedig vannak jó tulajdonságaid(az épület szebb részei). Életre való vagy(fa bútorok). Naprakész vagy(modern). De vannak elmaradásaid is(régies). A többi részed betölti a depresszió(kórház). Ez veled született, nagyon régi dolog(1960 körüli).

Az emberekkel való kapcsolatod(ebédeltek emberek), olyan hogy elkalandozol(repültem). Érted őket(egy folyón vagy velük), de más a világ látásod, érdeklődési köröd(ki az ablakon). Mert másra vágysz(úszol), kerülöd az érzelmeket(jeges) neked ez a természetes, ilyen furcsa a lelki világod(táj).

2019. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!