Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már év eleje óta tetszik egy lány osztálytársam (lehetne mondani szerelmes vagyok belé) és hát volt egy időszak amikor elég jóban voltunk, sokat beszélgettünk, de az utóbbi 2 hónapban nem nagyon.

Már nem emlékszem sok dologra az álmomból de a lényeg, hogy láttam ahogy megcsókolja a padtársam, én pedig oda mentem a lányhoz és megkérdeztem, hogy ezt most miért?

Majd elkezdett sírni, és valahogy megnyugtattam és megöleltem (Ő kb 30 centivel alacsonyabb nálam, de tudjátok az a nagyon élethű érzés volt). Jött volna már a csók is, de pont felébredtem.

Mit ne mondjak rohadt ideges voltam :DD

Amúgy a padtársam akit megcsókolt, elég jóban van mostanság vele és hát, hogy is mondjam féltékeny vagyok.



2019. márc. 3. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Félsz attól hogy a padtàrsad és a szerelmed összejönnek. És ez az àlmod ezt akarta feldolgozni.
2019. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éred hogy a lány vonódik a padtársadhoz(megcsókolja). Neked ez nem tetszik(miért?). A lány nem akar bántani téged(sírni). Elfogadó veled(megöleltem). Esetleg te is jó vagy nála(bizonytalan csók).
2019. márc. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. márc. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!