Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos Álom Hogyan lehet...

Tudatos Álom Hogyan lehet álmomban rájönni hogy álmodok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Alkotó álom.

Erre a könyvre keress rá!

2019. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztatlatom, de ezt olvastam erről. Mikor ébren vagy ellenőrizgessd, hogy nem-e álmodsz. Így ez szokássá válik, és álmodban is eszedbe fog jutni leellenőrizni.
2019. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogy ellenőrzöm, csípkedem magam?
2019. márc. 3. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Akár, de azt hiszem az is elég ha időközönként felteszed magadnak a kérdést hogy most ébren vagyok-e, Vagy Felidézed mi volt 10-15 percel ezelött, mivel erre nem fogsz tudni álmodban válaszolni, nem emlékszel rá.
2019. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Néha előfordul, hogy olyan szürreális dolgot álmodok, hogy tudom, hogy az csak álom lehet és úgy folytatódik tovább

Fogalmam sincs hogy csinálom :)

2019. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd el a könyvet, ha erre nem vagy képes, ez se nagyon fog menni, mert álomnaplót kell vezetni, naponta 10* vizsgálatit végezni stb.

Az előttem lévő meg max prelucid állapotba kerül. Sok ilyen hülye van, azt hiszi, hogy álmodó, közben meg nem.

2019. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Álmomban a tökömet vakargatom. Kiderült poloskások vagyunk. 100%, h te is ezért csipkeded magad!
2019. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elolvasom a könyvet
2019. márc. 3. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha inkabb a tudatos visszaalvást gyakorlod
2019. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bandycska válasza:
Csak tipp:a Kérdésedre a választ igazából nem tudom,csak azt,ha elalvás előtt tudatosan olyasmire gondolsz tartósan amit szeretnél,akkor általában bejön. Nekem bejön.
2019. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!