Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szürke tigris az álmomban....

Szürke tigris az álmomban. Mit jelenthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Alapvetően amikor lehunyom a szemem nen sötétséget látok hanem fekete alapon felvillanó különböző színeket. Viszont van hogy képek is jelennek meg előttem. Ez elég sokszor előfordult, gondolom mindenki lát hasonlót ha lehunyja a szemét. Viszont a lényeg: Tegnap mielőtt elaludtam volna csak feküdtem csukott szemmel és ugyanígy jöttek a színek majd egyszer csak egy szürke zöld szemű tigris tűnt fel. (Nyilván tudom,hogy nincs szürke tigris) Nagyon felkeltette a figyelmem, magam sem tudom miért. Ha esetleg van valaki aki tudja a jelentését ha van neki egyáltalán akkor kérem írja le. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 4. 06:56
 1/5 anonim válasza:
0%
Szerintem bolond vagy. Biztos idos vagy mar, tuti pilledtel el faradtan mikor lefekszel. Es almodsg egy picit. Ne viccelj mar ember
2019. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez azt jelentheti, hogy a tudatosságodat jobban kéne kimutatnod. Egyébként a tigris az önbizalom jelképe
2019. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tigris a szexualitással kapcsolatos. Ugyanúgy ahogy a macska. Csak a tigris veszélyesen felerősödött vágyat jelképez. (szürke) Az egyedüllét, a társ elvesztése. (zöld szem) Pozitívan állsz az élethez, reménykedsz egy új kapcsolat iránt.
2019. márc. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Nem vagyok idős nem is nagyon hiszem el az ilyeneket egyszerűen kíváncsi voltam, ha érdekel akkor elárulom, hogy 19 éves vagyok. Nem tudom, te mennyi idős lehetsz. A nevedből ítélve maximum 15 de ez nem is fontos. A többi válaszolónak nagyon köszönöm, át gondoltam a dolgokat. :-)
2019. márc. 5. 06:06
 5/5 anonim válasza:
Szia, nem tudom, hogy érezted, hogy stimmelnek-e a válaszok. Csak későbbi miheztartás végett szeretném ha tudnád, hogy igen, általánosságban stimmelnek a fentebb leírt szimbólumrendszerek, de minden embernek van egyedi rendszere is. Mindig azt kell figyelned, milyen érzést vált ki belőled egy kép, hogy neked magadnak mi jut eszedbe róla. Például rémisztő volt ez a tigris, esetleg gyönyörködni vágytál benne, semleges, felbosszantott, akármi más. Ha gondolod, írhatsz privit, érdekel a tigrised. :)
2019. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!