Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy akibe szerelmes vagyok(de nem vagyunk együtt) nagyon csúnya arca volt. Tele volt szeplővel és más volt mint élőbe az arca. Belőlem egy kis undort váltott ki az arca, de ugyanúgy szerettem, mert belsőre ugyanaz volt. Pedig élőben nagyon szép, imádok rá nézni, imádom az arcát. Mit jelent, hogy azt álmodtam, hogy csúnya?

Jelentheti azt, hogy el akarom felejteni és a tudatalattim direkt ilyet "vetített elém" hogy el undorodjak? Mert már régóta szerelmes vagyok belé, de nem jövünk össze, mert ő nem tudja, hogy szeretem. Pedig szerintem ő is szeret csak nincs merszünk elmondani.😂 17L



2019. márc. 12. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

igen,jelentheti ezt.

Miért nem beszéltek meg egy találkozót, ahol megpróbálhatnátok beszélni az érzésekről?

2019. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is azt jelentheti.

De ha tényleg nagyon tetszik Neked,akkor beszéljetek meg egy találkozót,ahol ezt elmondhatod. És akkor nem lesz többé ilyen álmod.

2019. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 spok válasza:
100%

Szerintem pedig azt jelenti, hogy az elméd eljátszott azzal a gondolattal, hogy vajon akkor is lenne-e esélye nálad, ha az arca ilyen lenne. A válaszodból kiindulva pedig lenne. :D

Nem kell ebbe az álomba ennél illetve a te verziódnál többet belegondolni, csupán a valóságban kell a tettek mezejére lépni valamelyikőtöknek

2019. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!