Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet köze a rémálmoknak a...

Lehet köze a rémálmoknak a császár metszéshez?

Figyelt kérdés

kíváncsi lennék a véleményetekre. Beszelgettem egy kineziológus ismerossel, nem kezelés keretében csak úgy beszélgettünk és el mondta a véleményét és szerinte meg érne egy kezelést.

Tehát az van hogy egy jó ideje (kb szülés óta) remalmaim vannak, elég morbidak, viszont ekozben tudatomnal vagyok, tudom hogy álmodom, es hiába nem akarom megtenni, akaratomin kívül megteszem (bantok masokat, többnyire olyas válikt akit szeretek). Na a kineziológus ismerős szerint ezt az okozza hogy engem császároztak és annyira nek akartam, hogy sirva mentem a muttőbe, és azota sem tudom elfogadni. Szerintezek is lehet közé a kettőnek egymáshoz? Vagy valami más lelki/családi probléma állhat a háttérben?



2019. márc. 15. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológushoz menjél, ne ezoizéhez.
2019. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mikor volt ez acsászározás? Csinálhatják arémálmaid ahormonok is, illetve maga a szlés után kicsit megborul ahormon és idegrendszer, majd regenerálódsz és el fog múlni, ez természetes még símán szülőknél is.

Másik, hogy ezek szerint tudatos álmaid vannak.Az nem baj, meg kéne próbálnod őket irányítani.A cél az lenne, hogy ne bánts másokat, inkább valami jót tegyél, vagy legalább ne bántsd őket, inkább maradj passzív résztvevő az álomban. Ezt úgy lehetne legkönnyebben elérni, ha nappal, ébredés után átgondolnád és átalakítanád magadban az előzőleg átélt álmot.Tehát elképzeled, hogy nem rosszat, hanem jót tettél álmodban és próbálod átérezni, később ez szokásoddá válik és álomban is ez jön majd elő.

2019. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 hónapja szültem, és sajnos hiába próbálom irányítani, addig vége sincs az álomnak, illetve egy idő után az "álom" győz az akaratom felett és nem én irányítom a testemet. Komolyan ez lassan olyan mint egy horror film😭
2019. márc. 15. 13:56
 4/6 Duenna ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy császároztak, hiszen, ha ezt nem tették volna meg az orvosok, akkor vagy te, vagy a babád halt volna meg, esetleg mindkettőtök! Rengeteg nő szül császározással, és jól tudják, hogy ez egy elkerülhetetlen beavatkozás volt! Tehát, ha elfogadod, hogy az orvosok mindkettőtök életét megmentették, akkor a rémálmok is meg fognak szűnni! Gondolj úgy a császározásra, mint az életetek életmentő beavatkozását! A császározás egy olyan műtét, amin sok nő keresztül esik, mégsem pánikolnak tőle, hanem elfogadják, mint életmentő beavatkozást. Minden nap többször mondd el magadban, hogy a császározás azért történt, hogy a kislányom, vagy kisfiam és én is életben maradjak, és boldog családi életet élhessünk közösen. Így gondolj erre, és meglátod, a rémálmok is meg fognak szűnni! Sok sikert! :)
2019. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Mért nem akartál császárral szülni? Azért, mert féltél a műtéttől vagy mert az nem természetes vagy úgy érezted, hogy nem vagy elég jó anyuka, ha nem tudod hüvelyi úton megszülni?
2019. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgye tudod, hogy nagyon sokan vannak, akik direkt kérik a császározást, olyannyira, hogy még fizetnek is azért, hogy ne természetes úton szüljenek?

Ha pedig nálad orvosi javaslatra történt, örülj annak, hogy sem a babád, sem pedig te nem sérültél/károsodott egészségetek, miközben babád meglátta a napvilágot!

Az említett kineziológus szült már? Ha nem, akkor született vakra bízod a színek megmagyarását?

(Könnyű más seggével a csalánosba ülni!)

Előttem szóló Duennának 103%-ban igaza van, tégy javaslata szerint!

2019. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!