Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ébredek fel zokogva?

Miért ébredek fel zokogva?

Figyelt kérdés

Régebben is volt olyan,hogy zokogva kelletem fel akkor az volt az álmomba,hogy a szüleimet elvesztettem.Aztán volt olyan is,hogy a tesómat és a mamámat is akkor is zokogva kelltem fel.

Mostanába meg eléggé belezúgtam egy lányba és olyat álmodtam,hogy hónapogik nem látom akkor is zokogva kelltem fel(ez 2x volt)

Akkor múltkór is ő volt az álmomba akkor is valami rossz történt vele akkor is zokogva kelltem fel miatta.Akkor ma azt álmodtam,hogy össze jött valakivel és szintén zokogva kelltem fel.Régen ha bejött valaki és valami rossz történt vele az álmomba akkor nem keltem fel zokogva.Miért van ez?Akiket a legjobban szeretünk és álmunkba valami rossz történik vele akkor ébredünk így?



2019. márc. 20. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért,mert félsz hogy szeretteid meghalnak,elhagynak stb.

Nyilván,ha az álmodban egy ismeretlen hal meg,akkor nem kelsz fel zokogva,mert nem érzel iránta semmit.

2019. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert minden változást, ellened való cselekedetnek fogsz fel. Meg kell tanulnod, hogy a sorsodért te vagy a felelős. Törekedj az önállóságra.
2019. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!