Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az ember, ha álmában meghal...

Az ember, ha álmában meghal és azt nagyon átéli, lehetséges, hogy a valóságban is meghaljon?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem álmodjuk, hogy meghalunk- olyasmit igen, de utána álmunkban figyeljük, hogy a környezet hogy reagál, nem halunk meg álmunkban, csak kíváncsiak vagyunk, mi lenne ha. Tehát mielőtt meghalnánk álmunkban: felébredünk. Ennek OKA van, nem fejtem ki, mert hosszú. Tehát annyira "átélni" hogy attól meghaljon nem lehetséges. Egyszer azonban meg fogunk halni, az álmainktól függetlenül.
2019. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Lehetséges bizony.

Reggel aztán nagyot néznek hozzátartozói, ha elmeséli, hogy álmában valóságosan meghalt!

2019. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, álmodban nem halhatsz meg mivel nem tudod milyen az, ezért mindig mielőtt meghalnál felébredsz...
2019. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban lezuhantam egy magas panelházról. Az a tipikus zuhanós érzés megvolt a gyomromban, de mikor becsapódtam volna, felkeltem. Ezekszerint az életünk csak egy álom paradoxon? Ha meghalunk, akkor élünk igazán? Rejtély
2019. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagyon valóságos álmom arról, hogy meghalok. Síeltem és lecsúsztam egy szakadékba a fák közé, elkerülhetetlen volt az ütközés, feszítettem minden porcikámat, minden áron el akartam kerülni, de csak közeledett egy fa, én pedig fejjel lefelé csúsztam. Aztán beláttam, itt a vég, nincs mit tenni, mindjárt úgyis vége lesz, akkor elengedem magam, teljesen ellazultam. Volt még egy utolsó gondolatom: Mi van ha csak álmodom? Aztán csatt és felébredtem. Teljesen el volt zsibbadva az agyam. Érdekes tapasztalat volt...
2019. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudod nagyon átélni :D

Csak az jelenik meg álmunkban amit megtapasztalunk. Mivel még nem haltál meg nem tudod milyen meghalni ezért nem is élheted át.

2019. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a sajat halalod almodod, sokaig fogsz elni ☺
2019. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én kb. 10 éves koromban álmodtam azt, hogy meghaltam. Nagyon valóságos volt, még a mai napig emlékszem rá.

Még élek. 😊

55 éves vagyok

2021. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!