Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa és azért kicsit...

Nagyon furcsa és azért kicsit ijesztő álmaim is vannak, van e olyan aki tapasztalt ehhez hasnonlót vagy tudja e, hogy ez mi? (Lejjebb kifejtem, hosszú, de légyszi ha úgy érzed tudnál segíteni olvasd el mert tényleg kéne a segítség).

Figyelt kérdés

Szóval. Lefekszem aludni, minden oké és például az van, hogy álmodom valami rosszat (nem feltétlen halálról van szó vagy bármi ilyen brutálisról, csak nem akarok abban a helyzetben ott lenni) és tudom, hogy álmodok az álmomban és fel akarok kelni és egyszerűen nem megy.


Volt olyan is, hogy konkrétan mintha oda halucináltam volna valamit és ilyen álom az álomban valami volt.

Tehát annyi volt, hogy álmodtam és már aludtam,de én ezt "nem tudtam"(?)hogy alszom és álmomban meg pont az volt hogy szintén alszom az ágyamban és én azthittem hogy ez a valós (mármint az álmomban az álmom a valóság és az, hogy ott alszom) és az történt, hogy feljött a kutyánk a szobámba és olyan volt teljesen nagyon nagyon durván mintha ez megtörtént volna és az lenne a valóság. Aztán aludtam tovább az álmomban, meg nyilván a valóságban is és az ébresztőre keltem és akkor így leesett hogy mi volt ez az egész meg hogy nem történt meg nyilván.

Most ennyi jutott eszembe,még ennél többre emlékeztem de már elfelejtettem sajnos, gondolom ez így van álmoknál.

Amúgy nem vagyok őrült meg semmi ilyen eskü hogy normális 20 éves vagyok. Egyetemre járok, mellette valamennyit melózom meg barátok buli ilyenek szóval semmi különös nincs az életemben asszem. De ez így nemtudom micsoda meg hova tenni szóval nagyon köszi ha segítesz.



2019. márc. 24. 18:51
 1/3 anonim válasza:
amikor felébredsz részletesebben emlékszel az álmodra, szerintem ilyenkor írd le őket, ha visszatérő akkor lehet hogy vannak benne ismétlődő részek vagy valami amiből rájössz hogy mi lehet a jelentése. ismerek olyat aki pl rendszeressen azt álmodja hogy nem tud aludni, és olyat is aki mindig ugyanabban a helyzetben menekül. véleményem szerint ezeknek az álmoknak üzenete lehet de hogy mi azt nem hiszem hogy az álomfejtő könyvekben megtalálunk hanem magunknak kell rájönni
2019. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

"Akit szeret az Ur őrzi az álmát."

Nekem is rémálmaim voltak,ahogy imádkoztam ne legyenek,rögtön eltűntek.

2019. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán úgy érzed nem vagy kapcsolatban a valósággal, nem éled a saját életed(alszol az álomban). Hűségből(bejött a kutya) feladtad önmagad, a valódi álmaidat, vágyaidat. Vagyis áltatod magad azzal, hogy jót akarnak neked, ezért hálából más életét éled és nem a sajátodat.
2019. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!