Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a jelentése az...

Mi lehet a jelentése az álmaimnak?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek több mint egy éve.

Minden jól megy, tervezgetjük a jövőnket a párommal, vita alig és jól érezzük magunkat.

Viszont néhány napja elkezdtem más nőkről álmodni.

Volt hogy az exemmel, volt hogy teljesen véletlenszerű nőkkel, de egyébként meg nem szeretnék más nőkkel lenni, mert szeretem a párom

Viszont a mai álmom kicsit már soknak bizonyult.


Az egyik legjobb nő barátommal álmodtam, és ebben az álomban egymásba szerettünk és nagyon rosszul és furcsán érzem magam. Egyszerűen nem megy ki a fejemből.

Miért lehet ez? Valaki tapasztalt hasonlót? Lehet ezeknek az álmoknak valami rejtett jelentése?


Segítségeteket előre is köszönöm!


F/23



2019. márc. 27. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a tudatalattid.
2019. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiányzik valami neked a párodból, valamiért nem vagy teljesen boldog. Talán a nőiesség, figyelmesség, romantikázás, szexualitás hiányzik.
2019. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!