Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A halálközeli élmények mitől...

A halálközeli élmények mitől vannak?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy aki meghalt miért látja magát felülről és miért lát alagutat és fényességet? Ha valaki már élt át ilyet annak a beszámolója is érdekelne
2019. márc. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

Az agy védekező mechanizmusa.

[link]

2019. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Dmt, sok hormon.
2019. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

xD Ha már behozol egy cikket a témában, rendelkezz friss infóval! 2011-es cikket behozni... gratulálok!

Nos, vannak új infók ezzel kapcsolatban, kismillió dokumentum film és más egyéb foglalkozik a témában, de csak manapság léptek előrébb az agykutatással, így ez egy másik téma!

Bármit is hozna fel, bárki forrásnak, nem eléggé meggyőző vagy megállapítható, mint tény, ezért inkább nem hoznék fel forrást!


Egy biztos, a tudat egy része megmarad és ez valahogy a tér egy olyan részébe kerül át, ahol látható minden (más szóval, asztrál test és más egyéb élmények vannak, ezt elhiszed vagy sem, az csak tőled függ) és ez amikor vissza kerül, az infóval rendelkezik és az egyén látta, átélte azt, de mégsem tudja hova tenni.


Az egy dolog, hogy ennek van fizikai nyoma a testben, de ettől még ez egy valós esemény!


Az alagút a kilépés a testedből. A fényesség az energiáktól van. Bár nem mondanék többet a témában.

2019. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
#3: Pedig írhatnál még ezzel kapcsolatban,mert nagyon érdekes dolgokat osztottál meg. Szerintem sokan örülnének neki!
2019. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Ez egy tény.

Persze ha valaki nem akarja befogadni, nem fogja.

Ettől még úgy van.

2019. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már leírtam egy hasonló kérdés alá ezt, de akkor most megint megteszem.


Vakító fehér fénybe voltam burkolózva és igen a hármas válaszadónak igaza lehet , mert én akkor úgy éreztem mintha én lettem volna a fény. Békét és nyugalmat éreztem, mozdulatlanság és csend volt addig, amíg el nem kezdtem hallani egy távoli hangot, hogy kelj fel. Nem ismertem fel a hangot, egyfolytában szólítgatott. Ezek a gondolataim voltak : Hagyjál békén, nem akarok felkelni és, hogy menj el innen. Annyiszor elmondta a hang , hogy kelj fel, hogy kizökkentem a béke és nyugalom állapotából. Ekezdett visszajönni a kép és akkor jött a szörnyű valóság, hogy nem is aludtam, hanem egy hirtelen balesetem volt és az a távolinak hitt hang az egy iszonyatosan hangos kiabálás volt .

Ott a fényben abban a tudatban voltam, hogy csak nagyon jól alszom. :)

Egyébként a fehér vakító fényt nem ekkor láttam először, hanem egyszer meditáció közben is megtapasztaltam már.

Röviden ennyi!

2019. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy katolikus nő írt egy könyvet, hogy mindenki a pokolba kerül, aki nem katolikus. Ezt mi alapján nem hiszed el?
2019. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!