Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent repülőgépet látni...

Mit jelent repülőgépet látni álmomban?

Figyelt kérdés

Már nagyon règóta van egy visszatérő álmom:

Èn a földön àllok egy nagy èpületben, és nézem az eget. Egyszerre csak meglàtok egy repülőt, ami néhàny perc múlva zuhanni kezd, ès pont elèm csapódik be. A gèp orra van velem szemben.


Múlt èjjel is hasonlót àlmodtam, de most nem egy èpületben voltam, hanem az utcàn, ès ahogy lezuhant velem szemben a gép, engem is elütött.


Mit jelenthet ez az álom?



#zuhanás #Repülôgèp
2019. márc. 29. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Magányos vagy(állok egy nagy épületben). És a jövőt fürkészed(nézem az eget). Úgy érzed a reményeid eleve kudarcra vannak ítélve(zuhanó repülő). Ez a dolog utadat állja, keményen foglalkoztat(a gép orra van velem szemben).

Úgy érzed megrekedt az életed egy ponton(utcán álltam). A reménytelenség miatt(lezuhant a gép). Sőt vissza vet, lehúz a tudat(elütött).

2019. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokat olvastál repülőszerencsétlenségekről.
2019. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszt! Az elsô hozzàszòlònak a leíràsával azonosulbi tudtam.

A fèrjemmel màr rajta vagyunk a baba projekten, ami miatt nagyon boldog vagyok.

Èjjel megint repülôs álmon volt:

Most a gèpen ültünk mindketten, ès gond nèlkül elrepültünk valahova. A visszaùton viszont mielôtt felszàllt volna a gèp nagyon hosszan futott a földön, mintha busszal mentünk volna.

Kèrlek, fejtsd meg ezt az àlmomat is. 😊

2019. ápr. 27. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!