Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent álomban kapcsolatban lenni, ha a valóságban egyedülálló vagyok?

Mondhatni visszatérő álom, pár napja megint hasonlót álmodtam. Egy ismeretlen személyel voltam együtt. Nem szexuális dolog, hanem törődtem vele, kötődtem hozzá, együtt voltunk. Mit jelenthet?

Keress kérdéseket hasonló témában: álomfejtés

márc. 30. 12:16  Privát üzenet  

A válaszok
Én is sokszor tapasztalom hogy az élet egyes dolgai kihatassal vannak az almaimra. Nem lehet hogy vagyakozol egy párkapcsolatra és az álmaidban ezért jelenik ez meg?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 30. 12:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De visszatérő álomként?

# 2/5Időpont márc. 30. 12:47 Privát üzenet

Hogy foglalkoztat téged a kérdés.

Mégis mit jelentene?

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 30. 14:05 Privát üzenet
Visszatero alom is lehet ha foglalkoztat téged ez a téma, és eleg sokat gondolsz rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 30. 14:58 Privát üzenet

En tudatos almaimba mindig kapcsolatba vagyok valakivel

Igazabol meg sose volt senkim

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 8. 07:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet örökbefogadó az árvával rokoni kapcsolatban nem álló egyedülálló?
Miért néznek le sokan egyből valakit, ha nincs kapcsolatban?
Szerintetek az egyedülálló anyukák vagy a kapcsolatban élő anyukák vannak többen?
Lányok, mikor szoktatok a srác számára pozitív jeleket küldeni, miközben olyat mondtok neki, hogy mondjuk nem akartok ismerkedni, pedig nem lennétek kapcsolatban?
Ha a facebookon átt állítom hogy már nem vagyok egyedülálló akkor mindenképp megosztja hogy kapcsolatban vagyok?
Hivatalosan (papírom van róla) egyedülálló vagyok. De most élettársi kapcsolatban élek. Lehet ebből valami probléma?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!