Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyermekkori visszatérő rémálmo...

Gyermekkori visszatérő rémálmok? Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Gyerekként gyakran voltak rémálmaim amelynek visszatérő motívumai voltak az éjszaka, a pince ill. ilyen embererszerű árnyéklények (akiket búracoknak neveztem el). Sokszor álmodtam azt, hogy éjszaka a elsétáltam a pinceajtóhoz és bekiáltottam rajta. Pár másodperc múlva elkezdtem futni ez az árnyéklény feljött a pincéből, elkapott és lehúzott a pincébe. De volt olyan is, az ágyamban feküdtem az álmomban ő pedig a szekrényem mögött várt rám ill. a házunkban a második emeleten a lépcsőn álltam a szörny pedig az alsó szintről futott fel és rontott rám, majd lehúzott a sötétségbe.

2019. márc. 30. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappal is előfordult hogy tapasztaltál ott különös dolgokat?
2019. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érzékeltem ott semmi különöset.
2019. márc. 31. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Titkon(éjszaka) felismered az emberek titkos vágyait(elsétáltam a pincéhez), amin változtatni szeretnének(ajtó). Belőled ez nagy érzelmi kitörést vált ki(bekiáltottam). Ezt próbálod leplezni(elkezdtem futni). De magával ragad, mások lelki világa(árnyéklények) és megtudakolod vágyaikat, félelmeiket(lehúznak a pincébe).

Amikor pihensz(ágyamban feküdtem) észreveszed, hogy más elfojtja(várt rám), takargatja(mögött), kínos érzelmeit(szekrény).

Mikor a céljaiddal(lépcsőn) nem jutsz előre (emeleten álltam) a bűntudat(szörny alsó szintről) rád tör(rám ront) és elbizonytalanít(lehúz a sötétségbe).

2019. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!